AktualnościChcą wygrać, czyli w prasie o Jadze

Chcą wygrać, czyli w prasie o Jadze

Piątkowa prasa w kontekście Jagiellonii skupia uwagę na meczu w Płocku. Jagiellonia chce przerwać na Mazowszu serię bez wygranej.

Jaga chce kompletu punktów. – W Płocku zawsze piłkarzom Jagiellonii grało się trudno. To jednak nie oznacza, że nie mogą oni w sobotę zdobyć na terenie rywala kompletu punktów. (…) – Nas interesują trzy punkty, remisy sytuację w tabeli nie poprawiają. Musimy wyjść na boisko i zrobić swoje. Nie możemy grać, tak jak w pierwszej połowie ostatniego spotkania ze Stalą Mielec. Poświęciliśmy temu wiele rozmów w ostatnim tygodniu. Sprawa mentalna jest kluczowa – dodaje szkoleniowiec Jagiellonii.

Rezerwy liczą na wygraną. – Wissa Szczuczyn i Jagiellonia II Białystok zagrają mecze na własnych boiskach i liczą na punktową zdobycz. (…) Po zwycięstwie z Ursusem 3:2 drużyna rezerw Jagiellonii ma chrapkę na trzy punkty. Ich rywalem są piłkarze Sokoła Aleksandrów Łódzki, którzy zajmują 16. miejsce w tabeli III ligi.