AktualnościCernych: Musimy być Skuteczniejsi

Cernych: Musimy być Skuteczniejsi

Strzelony gol zawsze dodaje wiary i sił w to, że jeszcze można odwrócić losy meczu. Miałem jeszcze okazje do zdobycia bramki wcześniej, ale nie udało się. Przy stanie 0:0 również mogliśmy się pokusić o strzelenie goli, jednak zabrakło precyzyjnego dogrania – mówił Fedor Cernych po meczu z Lechią Gdańsk przegranym 1:3. Jagiellończycy pożegnali się z Pucharem Polski już w pierwszej rundzie.

– Szczególnie trzeci gol dla Lechii padł w niezrozumiałych okolicznościach. Wcześniej nie wykorzystaliśmy okazji. To nie jest tak, że brakuje nam koncentracji. Sami nie wiemy, czy przy trzecim straconym golu to my bardziej zawiniliśmy, czy sędzia. Na pewno jesteśmy mocnym zespołem, tylko musimy wreszcie zacząć zdobywać punkty – dodał.

– Nie odpowiem za wszystkich, ale ja nie czuję żadnego strachu czy obaw. Nie boję się ryzykować na boisku. Pozostała część drużyny również nie może grać bojaźliwie, bo to się źle skończy. Musimy grać lepiej, wykorzystywać sytuacje i wszystko wróci. Wiemy jaka jest liga polska, w niej każdy z każdym może wygrać. Jak wyjdziemy na mecz z Lechem tak samo zaangażowani jak dziś, możemy go spokojnie wygrać – podsumował Cernych.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00