AktualnościNastić: Musimy uczyć się na błędach

Nastić: Musimy uczyć się na błędach

-Sami strzelamy sobie w stopę. Nie ważne jak bardzo chcesz wrócić do gry, to po golach straconych w ten sposób jest to bardzo trudne. Niemniej nie mogę nikogo winić, sam popełniłem podobny błąd w Poznaniu. Taki jest futbol – powiedział po przegranym 1:3 przez Jagiellonię Białystok wtorkowym (21.09), domowym meczu 1. rundy Fortuna Pucharu Polski boczny obrońca Żółto-Czerwonych, Bojan Nastić.

– Musimy uczyć się na błędach i starać się ich nie powtarzać. Byłem bardzo zadowolony z reakcji drużyny. Przez pełne 90 minut nie zatrzymaliśmy się. Każdy z nas dał z siebie wszystko, poczynając od Xaviego. Popełnił błąd, ale potem obronił rzut karny. Cieszy, że zrobił coś, co może mu, choć trochę, przywrócić wiarę w siebie. Przegraliśmy mecz, odpadliśmy z Pucharu. To jest bardzo bolesne, ale w piłce musisz szybko zapominać o tym, co się stało. Teraz musimy skupić się na meczu z Lechem Poznań i postarać się wrócić w rejony tabeli, do których przynależymy – mówił nasz zawodnik

– Jeśli sportowiec nie osiąga dobrych rezultatów nie ma odpowiedniej pewności siebie, to normalne. Niemniej nawet przy braku wyników jest w nas sporo pewności. Naprawdę wierzę w ten zespół. Rozmawialiśmy o tym, że każdy z nas musi uwierzyć w siebie, w tę drużynę. Dzisiaj pokazaliśmy, że nawet jeśli nie jest dobrze, możemy zagrać niezłą piłkę. Wciąż mamy pewność siebie – zakończył Bośniak.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00