AktualnościIII liga: Czas na wyjazd do Kutna

III liga: Czas na wyjazd do Kutna

W najbliższą sobotę (25.09) Jagiellonia II Białystok rozegra kolejny mecz w sezonie 2021/2022 gr. I III ligi. O godzinie 13:00 Żółto-Czerwoni na wyjeździe zmierzą się z KS-em Kutno.

W siedmiu dotychczas rozegranych meczach białostoczanie zgromadzili na swoim koncie 12 punktów dzięki czterem zwycięstwom. Dotychczasowy bilans spotkań jagiellońskich rezerw na trzecioligowych boiskach uzupełniają cztery porażki. W minionej serii gier Jagiellończycy pokonali na swoim boisku Sokoła Aleksandrów Łódzki 2:0 po golach Martina Kostala i Eryka Matusa. Było to drugie zwycięstwo z rzędu naszych rezerwistów.

– Byliśmy lepszym zespołem, nieźle operowaliśmy piłką. Cieszy zero z tyłu, to jest bardzo budujące, mieliśmy z tym w ostatnim czasie dużo problemów. Mieliśmy swój pomysł na grę, który udało się nam realizować. Zgarniamy trzy punkty i to jest najważniejsze – to słowa trenera Wojciecha Kobeszki po ostatniej wygranej.

Obecnie Żółto-Czerwoni zajmują 10. miejsce w trzecioligowej tabeli (12 punktów). Bilans białostoczan to cztery zwycięstwa i cztery porażki. Stawce przewodzi aktualnie Legionovia Legionowo z 20 punktami na koncie i czterema „oczkami” przewagi nad Polonią Warszawa i Unią Skierniewice.

Sobotni rywal Jagiellończyków – KS Kutno aktualnie plasuje się na szóstej pozycji w tabeli, przed naszymi rezerwami. W minionej serii gier zespół z województwa łódzkiego pokonał na wyjeździe Błoniankę Błonie 2:1, a od czterech meczów jest niepokonany.

Początek sobotniego spotkania przewidziany jest na godz. 13:00. Trzymamy kciuki za podtrzymanie dobrej passy Żółto-Czerwonych. Powodzenia!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00