AktualnościPazdan: Szczęściu trzeba pomóc

Pazdan: Szczęściu trzeba pomóc

– W takich trudnych chwilach jak ostatnie trzeba wrócić do podstaw, walczyć i grać wspólnie. To nam się dzisiaj udało, wygraliśmy – powiedział Michał Pazdan, obrońca Jagiellonii Białystok, po wygranym 1:0 piątkowym (24.09), domowym meczu z Lechem Poznań.

– Mecz ze Stalą Mielec był pierwszym, o którym mówiliśmy, że trzeba go „przepchać”. Nie udało nam się i popadliśmy w lekki dołek. Nie mogliśmy się z tego wygrzebać. Druga połowa meczu z Lechią dała nam wiarę w to, że możemy wygrywać. W takich momentach liczy się drużyna. To Lech był dzisiaj lepszy w ataku pozycyjnym, stwarzał sytuacje w pierwszej połowie. Lech był dzisiaj lepszy w ataku pozycyjnym, stwarzał sytuacje w pierwszej połowie. Niemniej szczęściu trzeba pomóc i dzisiaj my to zrobiliśmy. Walczyliśmy dzisiaj jeden za drugiego – stwierdził nasz defensor.

– Czasami lepiej się gra z teoretycznie silniejszymi rywalami, a trudniej przeciwko tym na papierze słabszym. Szkoda tej serii sześciu meczów bez zwycięstwa. W dwóch, trzech spotkaniach nie mieliśmy szczęścia, popadliśmy w stagnacje, ale wyszliśmy dzisiaj z niej i mam nadzieję, że w kolejnych meczach będzie prezentować się podobnie – zakończył.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00