AktualnościSteinbors: Atmosfera była niesamowita

Steinbors: Atmosfera była niesamowita

– Kibice niesamowicie nam dzisiaj pomogli, za co bardzo dziękujemy – powiedział po wygranym 1:0 piątkowym (24.09), domowym meczu z Lechem Poznań bramkarz Jagiellonii Białystok, Pavels Steinbors.

– Odnosząc się do tego, co powiedziałem na konferencji przed meczem było mi ich szkoda, że nie pokazujemy tego, czego od nas oczekują. Chciałem wówczas powiedzieć, że nam też zależy na wynikach. Oczywiście, to my jesteśmy za nie winni. Dlatego tym bardziej dziękuję za to, co dzisiaj zrobili. Atmosfera na stadionie była niesamowita – mówił doświadczony Łotysz.

– Czasami są takie mecze, w których na początku trzeba trochę pocierpieć. W pierwszej połowie graliśmy nieco więcej w defensywie, ale to nie znaczy, że graliśmy źle. Wiedzieliśmy, że Lech na nas ruszy, więc bez sensu było się otwierać. Gdybyśmy to zrobili wiadomo, jak by się to skończyło. Przetrwaliśmy ten trudny okres i w drugiej połowie to my dominowaliśmy, szczególnie na jej początku. Strzeliliśmy gola i wszystko pięknie się skończyło – stwierdził.

– Dzisiaj każdy z nas zostawił na boisku kawał serca i mnóstwo zdrowia. W poprzednich meczach nie mieliśmy szczęścia, a dzisiaj ono się do nas uśmiechnęło. Uważam, że na nie zapracowaliśmy. Dzisiaj wszystko było tak jak trzeba – zakończył.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00