AktualnościGrała Akademia: 24-26 września [Podsumowanie]

Grała Akademia: 24-26 września [Podsumowanie]

Za nami weekend z meczami młodych Jagiellończyków. Nie zabrakło piłkarskich emocji. Oprócz rozgrywek na poziomie centralnym w piątek, sobotę i niedzielę zagrały także nasze zespoły w ligach wojewódzkich.

III liga, gr. I:

10. kolejka gr. I III ligi, 25.09.2021 r.

KS Kutno – Jagiellonia II Białystok 1:0 (1:0). Relacja meczowa.
Gol: Kralkowski 37′.

Skład Jagiellonii II: Abramowicz – Dyszy, Majsterek, Płoszkiewicz (K), Bitok (Nawrocki 46′, Żabiuk 70′), Orpik (Wiktoruk 58′), Bayer, Wojciechowski (Żukowski 85′), Matus, Surzyn (Samborski 58′), Karpiński.

Centralna Liga Juniorów U-18 (2004/2003):

7. kolejka CLJ, 24.09.2021 r.

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok 2:2 (1:1). Relacja meczowa.
Gole: Bąk 9′; Magnuszewski 53′ – Lewicki 8′; Lutostański 89′.

Skład Jagiellonii: Jasionek – Wojdakowski (Protaziuk 85′), Piórkowski, Skowronek, Mabiala (Kobus 62′), Lewicki, Bernatowicz, Szczygieł, Cichocki (Kowalski 62′), Mościcki (Dąbrowski 70′), Lutostański (K).

Centralna Liga Juniorów U-17 (2005):

6. kolejka CLJ U-17, 24.09.2021 r.

Jagiellonia Białystok 2005 – Stomil Olsztyn 2:0 (2:0).
Gole: Faberski 16′; Kowalski 44′.

Skład Jagiellonii: Piekutowski – Leopold (46′ Zabielski), Kobus, Gryglak (84′ Danielczyk), Kruszewski, Lipiński (76′ Kuć), Wardulinski (60′ Ziętek), Faberski (46′ Pawelczyk), Kowalski (46′ Bryks), Andrzejkiewicz, Marek (60′ Demiańczuk).

Ząbkovia Ząbki – AP Jagiellonia Białystok 2006 2:2 (2:1).
Gole dla Jagiellonii: Stypułkowski 41′; Kolo 74′.

Skład Jagiellonii: Tomkiel – Kozłowski, Koj, Rusiłowicz, Cholewa, Szabłowski (60′ Stolc), Stypułkowski, Rybak, Chilmon (65′ Bigosiński), Ptasiński (60′ Żakiewicz), Kolo (80′ Nowacki).

Centralna Liga Juniorów U-15 (2007):

6. kolejka CLJ U-15, 24.09.2021 r.

ŁKS Łódź – Jagiellonia Białystok 2007 3:4 (1:1).
Gole dla Jagiellonii: Pietuszewski 22′, 46′, Szmigiel 54′, Hołownia 74′.

Skład Jagiellonii: Kożuchowski – Jaroszuk, Lange, Stefański, Kuczyński (40′ Maryniak), Warabida (60′ Hołownia), Reterski, Kosmalski, Pietuszewski, Moćkun, Szmigiel (55′ Siemieńczuk).

AP Jagiellonia Białystok 2008 – MUKS Kosa Konstancin 1:1 (1:1).
Gol dla Jagiellonii: Wasilczyk 32′.

Skład Jagiellonii: Sidz – Bobowski, Gałaszewski (60′ Miłosiewicz), Łaszczewski (50′ Kułakowski), Kuprianowicz, Sokołowski, Tarnacki (20′ Łukasiewicz), Steckiewicz, Wasilczyk, Borys, Kobeszko (65′ Klimowicz)

Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1 (2004):

6. kolejka LWJS, 26.09.2021 r.

ŁKS II Łomża – Jagiellonia Białystok 2004 1:6 (0:4).
Gole dla Jagiellonii: Siemieniuk 1′, 20′ z rzutu karnego, 35′, 45′; Gibulski 80′; Sawicki 88′.

Skład Jagiellonii: Gryko (Andrzejkiewicz 46′) – Kuć (Sobecki 46′), Bajko, Zięba, Retko, Koc, Karpiński (Baranowski 46′), Stec (Chim 46′), Kul (Sawicki 46′), Siemieniuk, Gibulski.

Liga Wojewódzka Trampkarzy C2 (2008):

6. kolejka LWT C2, 25.09.2021 r.

AP Jagiellonia Białystok 2009 – Petrus Łapy 0:1 (0:1).

AP Jagiellonia: Lewczuk – Gawryluk, Kossakowski, Zawadzki (35′ Bondaruk), Szadłowski, Rogucki, Chilmon, Artemiuk (41′ Sakowicz), Świniarski, Wojno (41′ Godlewski), Wyszyński (41′ Moniuszko).

Liga Wojewódzka Młodzików D1 (2010):

4. kolejka LWM D1, 23.09.2021 r.

AP Brylant Bielsk Podlaski – AP Jagiellonia Białystok (2010) 1:5 (1:3).
Gole dla Jagiellonii: Hatsko 6′; Różański 28′; Baran 36′; Kowalczyk 59′; Bujno 60′.

Skład Jagiellonii: Tomaszuk – Zabielski, Sokołowski, Sawoniewski, Różański, Moniuszko, Baran, Kulesza, Magnuszewski.
W kadrze: Zaleski, Soszyński, Siemieniuk, Burnos, Kowalczyk, Karczyński, Hatsko, Bujno.

Liga Orliczek (Dziewczynki)
Drugi turniej z udziałem AP Jagiellonii (sobota, 25.09.2021 r., godz. 13:00. Białystok, ul. Władysława Broniewskiego 14)

Kadra AP Jagiellonii: Kwiatek, Krzysztofiec, Siedlecka, P. Gryko, A. Gryko, Doda, Antypuk, Dziadul, Kłosek.

Wyniki: 5:2 z Falconem Sokółka (Doda 3′, 6′; Siedlecka 4′, 7′; Kwiatek 10′), 4:0 z Ekosport Białystok (Siedlecka 2′, 5′; Doda 9′, 14′), 3:0 z MOSiR Łomża (Doda 3′, 9′; Kwiatek 8′).

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00