AktualnościGole Mudrinskiego i Frydrycha, czyli bilans wypożyczonych

Gole Mudrinskiego i Frydrycha, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi kolejny weekend ligowych zmagań. W ostatnich dniach błysnął Ognjen Mudrinski, który zdobył premierowe bramki w słoweńskiej ekstraklasie. Poza nim gola strzelił także Lucjan Frydrych.

FK Sabakh
Juan Camara znalazł się poza kadrą na mecz z Neftczi Baku.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski w minionym tygodniu wystąpił w meczach z NK Celje (72 minuty, wygrana 2:0) i NK Domzale (80 minut, remis 3:3). W obu potyczkach Serb zdobył po jednej bramce.

Dila Gori
Luka Gugeszaszwili rozegrał 90 minut w potyczce z FK Telavi. Jego drużyna wygrała na wyjeździe 2:0.

Stal Mielec
Konrad Wrzesiński rozegrał 45 minut w spotkaniu z Radomiakiem Radom. Skrzydłowy wypożyczony z Jagiellonii wszedł na boisko w przerwie spotkania. Mielczanie pokonali beniaminka 1:0. Mateusz Wyjadłowski rozegrał 66 minut w zespole rezerw, które przegrały ze Stalą Łańcut 0:1.

SKRA Częstochowa
Maciej Mas rozegrał 30 minut w spotkaniu z Widzewem. Częstochowanie przegrali w Łodzi 0:4.

Korona Kielce
Maciej Bortniczuk nie zagrał w spotkaniach z Cracovią (PP, wygrana 4:3) oraz Zagłębiem Sosnowiec (0:0). Napastnik wypożyczony z Jagiellonii zagrał w spotkaniu drugiej drużyny Korony z GKS ZIO-MAX Nowiny. Spotkanie zakończyło się wygraną „Złocisto-Krwistych” 1:0.

Michał Ozga rozegrał 90 minut w meczu z rezerwami Śląska Wrocław. Suwalczanie wygrali ten mecz 1:0.

GKS Wikielec
Kacper Żarejko zagrał 77 minut w potyczce przeciwko Broni Radom. Zespół z Wikielca przegrał na wyjeździe 2:3.

Wissa Szczuczyn
Kamil Sakowicz (63 minuty), Krystian Maciejuk (45 minut) oraz Jakub Kozłowski (27 minut) zagrali w meczu z Pilicą Białobrzegi. Szczuczynianie przegrali na wyjeździe 1:2. Bartosz Jurczak nie pojawił się na boisku.

Wisła Sandomierz
Szymon Jarosz zagrał 45 minut w meczu z Orlętami Radzyń Podlaski. Sandomierzanie wygrali na wyjeździe 4:2.

BTS Rekord Bielsko-Biała
Arkadiusz Krysik znalazł się poza kadrą na mecz z Odrą Wodzisław, które bielszczanie wygrali na wyjeździe 2:0.

Bartosz Gołaszewski (80 minut) i Błażej Żero (70 minut) zagrali w spotkaniu przeciwko Promieniowi Mońki. Zambrowianie wygrali u siebie 5:0.

KS Wasilków
Damian Fronc, Paweł Gendzwiłł (90 minut) oraz Oskar Dziermański (10 minut) zagrali w spotkaniu z Orłem Kolno. Wasilkowianie wygrali 6:2.

Dąb Dąbrowa Białostocka
Paweł Gryka zagrał 90 minut w meczu z LZS-em Krynki. Jego drużyna wygrała 5:1.

Kapraty Krosno
Lucjan Frydrych zaliczył 15-minutowy występ z Błękitnymi Ropczyce. W 77. minucie zdobył drugą bramkę dla krośnian, którzy wygrali na wyjeździe 2:0.

Włókniarz Rakszawa
Bartłomiej Gwizdała rozegrał 90 minut przeciwko KS Stobiernej. Jego zespół wygrał na wyjeździe 5:4.