AktualnościIII liga: Wrócić na zwycięską ścieżkę

III liga: Wrócić na zwycięską ścieżkę

Już w najbliższą niedzielę (3.10) Jagiellonia II Białystok rozegra swój kolejny mecz w sezonie 2021/2022 gr. I III ligi. Rywalem podopiecznych Wojciecha Kobeszki będzie Lechia Tomaszów Mazowiecki.

W dziewięciu dotychczas rozegranych meczach Żółto-Czerwoni zgromadzili na swoim koncie 12 punktów dzięki czterem zwycięstwom. Dotychczasowy bilans spotkań jagiellońskich rezerw na trzecioligowych boiskach uzupełnia pięć porażek. W minionej serii gier Jagiellończycy ulegli na wyjeździe drużynie KS Kutno 0:1.

– Zabrakło doświadczenia, wyrachowania i chłodnej głowy. Niestety przegraliśmy. Czujemy złość, ponieważ nie byliśmy słabsi od przeciwnika, ale niestety piłka bywa okrutna. Trzeba to przyjąć, dalej pracować i szukać punktów w kolejnych spotkaniach – powiedział trener Kobeszko – to słowa trenera Kobeszki po ostatnim meczu.

Obecnie Żółto-Czerwoni zajmują 12. miejsce w trzecioligowej tabeli (12 punktów). Stawce przewodzi aktualnie Legionovia Legionowo z 23 punktami na koncie i czterema „oczkami” przewagi na drugą w tabeli Polonią Warszawa.

Swój kolejny ligowy mecz Jagiellonia II Białystok rozegra w najbliższą niedzielę, 3 października. Lechia Tomaszów Mazowiecki aktualnie plasuje się na 7. pozycji w tabeli, przed naszymi rezerwami. Bilans tej ekipy to pięć zwycięstw, jeden remis i cztery porażki. W ostatniej kolejce nasz najbliższy rywal rozbił Błoniankę Błonie na swoim terenie 4:0.

Początek niedzielnego spotkania przewidziany jest na godz. 15:00. Informujemy, że transmisję wideo z tego starcia będzie można obejrzeć w serwisie YouTube na kanale JagaTV. Przypominamy również, że spotkania odbywające się na terenie Ośrodka Treningowego Jagiellonii Białystok przy ul. Elewatorskiej 4 rozgrywane są z udziałem publiczności. Mecz nie jest biletowany, a trybuny mogą być zapełnione w 50 procentach. Obowiązuje zasada pierwszeństwa.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00