AktualnościImaz: Drużyna jest dla mnie na pierwszym miejscu

Imaz: Drużyna jest dla mnie na pierwszym miejscu

– Cieszę się, że strzeliłem gola i wygraliśmy to spotkanie. Zawsze powtarzam, że jeśli zdobędę bramkę, ale zespół nie zwycięży to trafienie nie ma znaczenia. To ma znaczenie dla statystyk, ale nie dla drużyny, która dla mnie jest na pierwszym miejscu – powiedział autor zwycięskiego gola w piątkowym (01.10), wyjazdowym starciu ligowym z Zagłębiem Lubin, Jesus Imaz.

– Dzisiejszy komplet punktów jest dla nas tym bardziej istotny, że był to niesłychanie trudny mecz. Zdajemy sobie sprawę, że w spotkaniu dzisiejszym i z Lechem nie mieliśmy zbyt wielu szans, ale wiemy, że musimy strzelić gola, nawet przy najmniejszej okazji. W meczach, w których mieliśmy mnóstwo okazji strzelaliśmy po jednym, dwóch golach. Ważne jest zatem to, że obecnie jesteśmy skupieni i skoncentrowani, wykorzystujemy nadarzające się okazje bramkowe – stwierdził Hiszpan.

– Będę walczył o jak najwyższe cele. Ten sezon jest bardzo ważny. Mamy nowy zespół, trenera, panią prezes, zatem dla każdego jest to istotna kampania. Jeśli uda mi się zostać najlepszym strzelcem Jagiellonii w historii Ekstraklasy będzie to dla mnie bardzo ważne osiągnięcie. Wiem, że będzie to niezwykle trudne. Obecnie jestem za plecami Frankowskiego, ale postaram się go przegonić. Sezon jest długi, chciałbym tam dotrzeć – zakończył snajper Jagi.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00