AktualnościNalepa i ucieczka od respiratora, czyli w prasie o Jadze

Nalepa i ucieczka od respiratora, czyli w prasie o Jadze

Piątkowa prasa zapowiada mecz z Zagłębiem Lubin, a także informuje o pozyskaniu Michała Nalepy. Środkowy pomocnik ma być remedium na problemy Jagi.

Kurier Poranny
Michał Nalepa zagra w Jadze. – Skończyły się perypetie z pozyskaniem przez Jagiellonię Białystok Michała Nalepy. Wszelkie przeszkody formalne zostały pokonane i były pomocnik m. in. Arki Gdynia podpisał dwuletni kontrakt z Żółto-Czerwonymi. (…) O jego pozyskaniu przez Jagę mówiło się od dłuższego czasu. Sam zawodnik od niespełna miesiąca trenował z Żółto-Czerwonymi i czekał na załatwienie wszelkich formalności. Teraz jest już pełnoprawnym zawodnikiem kadry trenera Ireneusza Mamrota, a o wzmocnienie rywalizacji w środkowej linii białostocki szkoleniowiec bardzo zabiegał. – Były inne zapytania ze strony innych klubów, ale nie ma sensu, aby to analizować. Jestem w Jagiellonii i w mojej o cenie podjąłem najlepszą decyzję. Wierzę, że ja pomogę Jagiellonii, a Jagiellonia pomoże mi – dorzuca pomocnik.

Super Express
Ireneusz Mamrot zapowiada mecz z Zagłębiem. – Jagiellonia wygrała z Lechem po serii sześciu meczów bez zwycięstwa (pięciu w ekstraklasie i jednym w Pucharze Polski). – Na pewno było widać po zawodnikach, że był to taki pozytywny kop – powiedział trener Ireneusz Mamrot. – Bardzo potrzebowaliśmy tego zwycięstwa. Samouwielbienia nie ma. Tlen jest niezbędny, potrzebowaliśmy go już, żeby nie sięgać po respirator. Na pewno widać po chłopakach, że zeszło z nich ciśnienie – powiedział szkoleniowiec. Zagłębie Lubin wygrało w ekstraklasie trzy kolejne spotkania; do tego Jagiellonia ma z tym zespołem kiepski bilans zwłaszcza na wyjeździe, gdzie udało jej się zdobyć punkty po raz ostatni w 2018 roku.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00