AktualnościDziewięciu wygranych, czyli bilans wypożyczonych

Dziewięciu wygranych, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi kolejny ligowy weekend. Dziewięciu zawodników wypożyczonych z Jagiellonii w miniony weekend świętowało wygraną.

FK Sabakh
Juan Camara znalazł się poza kadrą na mecz z Keshlą. Jego drużyna przegrała na wyjeździe 0:2.

Dila Gori
Luka Gugeszaszwili rozegrał 90 minut w starciu z Szukurą. Jego drużyna przegrałą na wyjeździe aż 0:4.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski zagrał 81 minut i obejrzał żółtą kartkę w starciu z Olimpiją Lublana. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Stal Mielec
Konrad Wrzesiński rozegrał 75 minut w spotkaniu z Cracovią. Mielczanie zremisowali na stadionie przy ulicy Kałuży 3:3. Mateusz Wyjadłowski znalazł się poza kadrą mieleckiego zespołu.

Korona Kielce
Maciej Bortniczuk nie wystąpił w starciu z Chrobrym Głogów. Kielczanie zremisowali z zespołem w Dolnego Śląska 2:2. Napastnik wypożyczony z Jagiellonii zaliczył 90-minutowy występ w rezerwach Korony, które zremisowały na wyjeździe z Granatem Skarżysko Kamienna.

SKRA Częstochowa
Maciej Mas zagrał 74 minuty w spotkaniu z Górnikiem Polkowice. Częstochowanie zremisowali na Dolnym Śląsku 0:0.

Michał Ozga zaliczył 78-minutowy występ w potyczce z Hutnikiem Kraków. Obrońca wypożyczony z Jagiellonii został upomniany żółtą kartką. Suwalczanie przegrali pod Wawelem 1:2.

Wissa Szczuczyn
Kamil Sakowicz i Krystian Maciejuk zagrali po 90 minut w potyczce z Mamrami Giżycko. Jakub Kozłowski i Bartosz Jurczak nie pojawili się na placu gry. Szczuczynianie przegrali u siebie z giżyczczanami 1:2.

GKS Wikielec
Kacper Żarejko zagrał 90 minut w potyczce z Pelikanem Łowicz. Drużyna z Wikielca zremisowała u siebie 1:1.

Rekord Bielsko-Biała
Arkadiusz Krysik nie wystąpił w meczu z rezerwami Miedzi Legnica. Ekipa z Bielska-Białej przegrała u siebie 1:2.

Wisła Sandomierz
Szymon Jarosz rozegrał 90 minut w spotkaniu z Siarką Tarnobrzeg. Sandomierzanie pokonali lidera grupy 4 III ligi 3:2.

Błażej Żero (90 minut) i Bartosz Gołaszewski (16 minut) wystąpili w meczu z Orłem Kolno. Zambrowianie wygrali na wyjeździe 4:1.

KS Wasilków
Damian Fronc, Paweł Gendzwiłł (obaj po 90 minut) oraz Oskar Dziermański (13 minut) zagrali w spotkaniu ze Spartą Szepietowo. Wasilkowianie wygrali na wyjeździe 2:1.

Karpaty Krosno
Lucjan Frydrych rozegrał 34 minuty przeciwko Wisłoce Wiśniowa. Drużyna z Krosna wygrała 4:0.

Dąb Dąbrowa Białostocka
Paweł Gryka zagrał 90 minut przeciwko Pomorzance Sejny. Drużyna z Dąbrowy wygrała u siebie 5:0.

Włókniarz Rakszawa
Bartłomiej Gwizdała rozegrał 56 minut przeciwko Aramixowi Niebylec. Zespół z Rakszawy wygrał 3:2.