AktualnościEfektywna gra, czyli w prasie o Jadze

Efektywna gra, czyli w prasie o Jadze

Wtorkowa prasa w kontekście Jagiellonii wraca do meczu w Lubinie. „Żółto-Czerwoni” grają efektywnie i gromadzą potrzebne punkty.

Kurier Poranny
Wnioski po wygranej z Zagłębiem. – największą zmianą w grze Jagiellonii jest to, że mając serię spotkań bez zwycięstwa prezentowała się często lepiej od rywali, a nie przełożyło się to na zdobycz punktową. Teraz większość statystyk była po stronie Lecha i Zagłębia, ale całe pule zgarnęli białostoczanie. Wygrywanie takich spotkań to wielka sztuka i bardzo dobrze świadczy o zespole. (…) W Lubnie wreszcie grający na lewym wahadle Bojan Nastić przebudził się i rozegrał dobry mecz, szczególnie jeśli chodzi o poczynania ofensywne. Chętnie zapuszczał się pod pole karne rywali, miał dużo dośrodkowań i był nawet bardziej niebezpieczna dla Zagłębia niż grający po drugiej stronie Tomas Prikryl, chociaż to Czech zaliczył asystę przy golu Jesusa Imaza.

Kontuzja byłego bramkarza Jagiellonii. – W 38. minucie meczu we Florencji były golkiper Jagiellonii stanął naprzeciwko asa ekipy z Neapolu – Lorenzo Insigne. Włoch uderzył mocno w środek bramki, ale Polak odbił piłkę ręką. Za moment nasz kadrowicz znów popisał się efektowną paradą i dopiero przy kolejnej dobitce pokonał go Hirving Lozano. (…) Gorzej, że przy jednym z wybić piłki Drągowski doznał w końcówce urazu kolana. Sprawa wyglądała poważnie i Polak zakończył potyczkę ze łzami w oczach.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00