AktualnościIII liga: Rezerwy Jagi kontra rezerwy Legii

III liga: Rezerwy Jagi kontra rezerwy Legii

Już w najbliższą środę (13.10) Jagiellonia II Białystok rozegra kolejny mecz w sezonie 2021/2022 gr. I III ligi. Przy Elewatorskiej rywalem podopiecznych Wojciecha Kobeszki będzie Legia II Warszawa.

W 11 dotychczas rozegranych meczach Żółto-Czerwoni zgromadzili na swoim koncie 15 punktów dzięki pięciu zwycięstwom i sześciu porażkom. Bilans wskazuje, że nasz drugi zespół gra w tym sezonie bezkompromisowo. W minionej serii gier Jagiellończycy pokonali na wyjeździe Znicz Biała Piska 3:0 po golach Wiktoruka, Karpińskiego i Majsterka. Cała trójka pewnie egzekwowała rzuty karne.

– Wynik i postawa zespołu cieszą. Widać było duże zaangażowanie i kolektyw, większą od rywali determinację. Mam nadzieję, że w następnych spotkaniach zespół będzie się prezentował podobnie, jeżeli chodzi o wolę walki i podejście do komunikacji na boisku. Te aspekty były naszym atutem – to słowa trenera Kobeszki po ostatnim meczu.

Obecnie Żółto-Czerwoni zajmują 11. miejsce w trzecioligowej tabeli III ligi. Stawce grupy I przewodzi aktualnie Legionovia Legionowo z 29 punktami na koncie i siedmioma „oczkami” przewagi na drugą w tabeli Polonią Warszawa.

Swój kolejny ligowy mecz Jagiellonia II Białystok rozegra w najbliższą środę, 13 października. Legia II Warszawa aktualnie plasuje się na 8. pozycji w tabeli, przed naszymi rezerwami. Bilans tej ekipy to pięć zwycięstw, trzy remisy i trzy porażki. W ostatniej kolejce nasz najbliższy rywal rozbił Błoniankę Błonie na swoim terenie 6:2.

Początek środowego spotkania przewidziany jest na godz. 16:00. Informujemy, że transmisję wideo z tego starcia będzie można obejrzeć w serwisie YouTube na kanale JagaTV. Przypominamy również, że spotkania odbywające się na terenie Ośrodka Treningowego Jagiellonii Białystok przy ul. Elewatorskiej 4 rozgrywane są z udziałem publiczności. Mecz nie jest biletowany, a trybuny mogą być zapełnione w 50 procentach. Obowiązuje zasada pierwszeństwa.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00