Brak kategoriiPięciu z wygranymi, czyli bilans wypożyczonych

Pięciu z wygranymi, czyli bilans wypożyczonych

Za jagiellońskimi wypożyczonymi kolejny weekend ligowych zmagań. W ostatnich dniach wygrane świętowało pięciu zawodników.

Korona Kielce
Maciej Bortniczuk znalazł się poza kadrą na mecz z Arką Gdynia (remis 0:0). Zawodnik zaliczył 83-minutowy występ w zespole rezerw w meczu z GKS-em Rudki. Kielczanie przegrali u siebie 0:2.

Michał Ozga rozegrał 90 minut w starciu z Pogonią Siedlce. Suwalczanie wygrali u siebie aż 5:0.

GKS Wikielec
Kacper Żarejko zagrał 85 minut w starciu z rezerwami ŁKS-u Łódź. Drużyna z Wikielca zremisowała na stadionie w Łodzi 2:2.

Wissa Szczuczyn
Krystian Maciejuk i Kamil Sakowicz znaleźli się w wyjściowym składzie na mecz z Bronią Radom. Pierwszy przebywał na boisku do 90. minuty, natomiast drugi opuścił plac gry w przerwie. W meczu nie wystąpił Bartosz Jurczak. Beniaminek przegrał w Radomiu 0:1.

Rekord Bielsko-Biała
Bez Arkadiusza Krysika drużyna z Bielska-Białej zremisowała z Wartą Gorzów Wielkopolski 1:1.

Wisła Sandomierz
Szymon Jarosz zagrał 70 minut w starciu z Sokołem Sieniawa. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Bartłomiej Żero (88 minut) i Bartosz Gołaszewski (17 minut) wystąpili w meczu ze Spartą Szepietowo. Zambrowianie wygrali u siebie 4:1.

KS Wasilków
Paweł Gendzwiłł, Damian Fronc (90 minut) oraz Oskar Dziermański (45 minut) znaleźli się w wyjściowym składzie na mecz z MOSP-em Białystok. Zespół z Wasilkowa przegrał u siebie 0:2.

Karpaty Krosno
Lucjan Frydrych rozegrał 20 minut w spotkaniu z rezerwami Stali Mielec. Mecz zakończył się wygraną Karpat 2:0.

Dąb Dąbrowa Białostocka
Paweł Gryka zagrał całe spotkanie przeciwko Sparcie Augustów. Dąbrowianie przegrali na wyjeździe 2:4.

Włókniarz Rakszawa
Bartłomiej Gwizdała zaliczył 17-minutowy występ przeciwko Sokołowi Sokołów Małopolski. Włókniarz wygrał tę potyczkę 1:0.