AktualnościCLJ U-18: UKS SMS Łódź na drodze juniorów starszych

CLJ U-18: UKS SMS Łódź na drodze juniorów starszych

Przed juniorami starszymi Jagiellonii Białystok kolejny ligowy mecz w trwającym sezonie Centralnej Ligi Juniorów U-18. Kolejnym rywalem Żółto-Czerwonych będzie UKS SMS Łódź. Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę (17.10).

Obecnie białostoczanie, po rozegraniu dziewięciu spotkań ligowych, zajmują siódme miejsce w tabeli CLJ. Na swoim koncie podopieczni trenera Krzysztofa Zalewskiego zgromadzili jak dotąd 14 punktów, a ich bilans to cztery zwycięstwa, dwa remisy i trzy porażka. Bilans bramkowy drużyny ze stolicy Podlasia to 21 goli strzelonych i 18 straconych.

Przed tygodniem Jagiellończycy zagrali na wyjeździe z Arką Gdynia, z którą przegrali 0:2. Była to druga z rzędu porażka białostoczan. W efekcie nasz młody zespół nieco oddalił się od ligowej czołówki po dobrym początku rozgrywek. Do liderującej Cracovii tracą osiem „oczek”.

– W najlepszym naszym okresie gry przytrafiły się nam błędy w defensywie. Szkoda straconych punktów. Przegraliśmy drugą połowę, w której prezentowaliśmy się naprawdę dobrze – mówił trener Zalewski.

Jak ostatnio wiedzie się naszemu najbliższemu rywalowi? UKS SMS Łódź obecnie zamyka tabelę Centralnej Ligi Juniorów z dorobkiem pięciu punktów i bilansem jednego zwycięstwa, dwóch remisów i sześciu porażek. Bilans bramkowy łodzian to dziewięć goli strzelonych i 21 straconych. Wydaje się zatem, że teoretycznie jest to dobry rywal na przełamanie dla Żółto-Czerwonych. Oby tak się stało.

Początek meczu Jagiellonia Białystok – UKS SMS Łódź przewidziany jest na niedzielę, godz. 16:00. Informujemy, że transmisję wideo z tego starcia będzie można obejrzeć w serwisie YouTube na kanale Łączy Nas Piłka TV. Przypominamy, że spotkania odbywające się na terenie Ośrodka Treningowego Jagiellonii Białystok przy ul. Elewatorskiej 4 rozgrywane są z udziałem publiczności. Mecz nie jest biletowany, a trybuny mogą być zapełnione w 50 procentach. Obowiązuje zasada pierwszeństwa.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00