AktualnościNalepa: Byliśmy lepszym zespołem

Nalepa: Byliśmy lepszym zespołem

– W drugiej połowie mieliśmy dużo sytuacji, przeważaliśmy. Uważam, że zasłużyliśmy na wygranie tego meczu, byliśmy lepszym zespołem – powiedział pomocnik Jagiellonii Białystok, Michał Nalepa, po zremisowanym 1:1 poniedziałkowym (18.10), domowym meczu 11. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Radomiakiem Radom.

– Tak się złożyło, że po moim pojawieniu się na boisku mieliśmy więcej sytuacji. Czy to przeze mnie? Nie wiem, nie mnie to oceniać. Uważam, że w drugiej połowie zagraliśmy jako drużyna dobrze. Niemniej liczy się wynik końcowy, a ten nie do końca nas satysfakcjonuje – mówił zawodnik Żółto-Czerwonych.

– Tak, zgodzę się, że dzisiaj straciliśmy dwa punkty, a nie zyskaliśmy jeden. Jesteśmy zespołem z takim potencjałem, że u siebie powinniśmy wygrywać i zgarniać komplet punktów. Tym bardziej, że tak jak mówię, dzisiaj byliśmy lepszym zespołem od Radomiaka z szacunkiem dla nich – stwierdził piłkarz Jagi.

– W drugiej połowie mieliśmy bardzo dużą przewagę w kontekście posiadania piłki i stwarzania sytuacji. To nie tak, że z tyłu graliśmy sobie w piłkę, a z przodu nie było okazji. Były, bramkarz rywali miał co robić. Szkoda, że nie udało się zagrać na zero z tyłu. Karny był może kontrowersyjny, może nie, nie mnie to oceniać. Jako dobry prognostyk na przyszłość można zaliczyć naszą niezłą grę. Boli, że nie ma trzech punktów, ale takie jest życie. Nasza liga jest taka, że trzeba cieszyć się z punktu, bo różnie może być – zakończył.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00