AktualnościPięciu wygranych, dwóch z bramkami, czyli bilans wypożyczonych

Pięciu wygranych, dwóch z bramkami, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi kolejny weekend ligowych zmagań. Siedmiu z nich świętowało wygrane, a gole strzelali Maciej Bortniczuk oraz Paweł Gryka.

FK Sabakh
Juan Camara znalazł się poza kadrą na mecz z Qarabag. Jego drużyna przegrała 1:2.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski rozegrał 90 minut w meczu z Radomlje. Spotkanie zakońćzyło się wygraną drużyny „Ognia” 1:0.

Dila Gori
Luka Gugeszaszwili zagrał 90 minut w spotkaniu z Samtredią. Mecz zakończył się wygraną drużyny „Gugesza” 3:1.

Stal Mielec
Konrad Wrzesiński rozegrał 82 minut w spotkaniu z Zagłębiem Lubin. Mielczanie wygrali 4:2. W końcówce spotkania skrzydłowego wypożyczonego z Jagi zmienił Mateusz Żyro. Drugi z naszych wypożyczonych – Mateusz Wyjadłowski – nie pojawił się na boisku. Młody skrzydłowy wystąpił w zespole rezerw, gdzie rozegrał 38 minut. Drugi zespół Stali przegrał na wyjeździe z Głogovią Głogów Małopolski 2:3.

Korona Kielce
Maciej Bortniczuk nie zagrał w spotkaniu z Widzewem. Koroniarze przegrali u siebie z liderem I ligi 0:1. Napastnik strzelił gola dla rezerw Korony, które wygrały na wyjeździe ze Starem Starachowice 4:0.

SKRA Częstochowa
Maciej Mas wystąpił w meczu z GKS-em Katowice, na boisku spędził 70 minut. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Michał Ozga rozegrał 90 minut z Motorem Lublin. Mecz pozostał nierozstrzygnięty po remisie 1:1.

Wissa Szczuczyn
Kamil Sakowicz (70 minut) oraz Krystian Maciejuk (45 minut) zagrali przeciwko rezerwom ŁKS-u Łódź. Na placu gry zabrakło Bartosza Jurczaka. Zespół ze Szczuczyna przegrał wysoko 1:6.

GKS Wikielec
Bez Kacpra Żarejki drużyna z Wikielca zremisowała z Legionovią 1:1.

Rekord Bielsko-Biała
Arkadiusz Krysik nie zagrał przeciwko LKS-owi Goczałkowice Zdrój. Bielszczanie pokonali zespół Łukasza Piszczka 2:0. Zawodnik rozegrał 90 minut w starciu drugiej drużyny Rekordu z LKS-em Wisła Wielka, które zakończyło się bezbramkowym remisem 0:0.

Błażej Żero (90 minut) i Bartosz Gołaszewski (25 minut) wystąpili w spotkaniu z MOSP-em Białystok. Zambrowianie wygrali na wyjeździe 5:0.

KS Wasilków
Damian Fronc, Paweł Gendziwłł (obaj po 90 minut) oraz Oskar Dziermański (27 minut) zagrali przeciwko KS Michałowo. Zespół z Wasilkowa przegrał na wyjeździe 0:3.

Wisła Sandomierz
Szymon Jarosz nie wystąpił w spotkaniu z Tomasovią Tomaszów Mazowiecki. Sandomierzanie podzielili się punktami po bezbramkowym remisie.

Karpaty Krosno
Lucjan Frydrych rozegrał 45 minut przeciwko Polonii Przemyśl. Zespół z Krosna przegrał 0:1.

Dąb Dąbrowa Białostocka
Paweł Gryka zagrał 90 minut i strzelił gola w spotkaniu z z Puszczą Hajnówka. Gospodarze wygrali 4:2.

Włókniarz Rakszawa
Bartłomiej Gwizdała zaliczył 90-minutowy występ w spotkaniu z Sawą Sonina. Zespół z Rakszawy przegrał u siebie 0:1.