Aktualności12 zwycięskich, gol Gryki, czyli bilans wypożyczonych

12 zwycięskich, gol Gryki, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi kolejny weekend ligowych zmagań. 12 świętowało wygrane, a gola strzelił Paweł Gryka.

FK Sabakh
Juan Camara znalazł się poza kadrą na mecz z Sumqayitem. Jego drużyna wygrała tę potyczkę 3:0.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski rozegrał 81 minut w meczu z Taborem Sezana. Spotkanie zakońćzyło się wygraną drużyny „Ognia” 1:0.

Dila Gori
Luka Gugeszaszwili zagrał 90 minut w spotkaniu z Samgurali. Mecz zakończył się wygraną drużyny „Gugesza” 2:0.

Stal Mielec
Ani Konrad Wrzesiński ani Mateusz Wyjadłowski nie zagrali w starciu z Wartą Poznań. Spotkanie zakończyło się remisem 0:0. Wyjadłowski wszedł z ławki rezerwowych w 55. minucie meczu drużyny rezerw, która pokonała Piasta Tuczempy 4:1.

Korona Kielce
Maciej Bortniczuk zadebiutował w barwach Korony. Napastnik wypożyczony z Jagiellonii wszedł na boisko w 90. minucie. Kielczanie zremisowali 2:2. Maciek zaliczył również 67-minutowy występ przeciwko Neptunowi Końskie. Rezerwy Korony wygrały to starcie 6:0.

SKRA Częstochowa
Maciej Mas rozegrał 17 minut w potyczce z GKS-em Tychy. Spotkanie zakończyło się remisem 0:0.

Michał Ozga rozegrał 90 minut z GKS-em Bełchatów. Suwalczanie wygrali tę potyczkę 2:1.

Wissa Szczuczyn
Jedynie Krystian Maciejuk (90 minut) zagrał przeciwko GKS-owi Wikielec. Na placu gry zabrakło Bartosza Jurczaka i Kamila Sakowicza. Mecz zakończył się remisem 1:1.

GKS Wikielec
Bez Kacpra Żarejki zespół z Wikielca zremisował z Wissą Szczuczyn 1:1.

Rekord Bielsko-Biała
Arkadiusz Krysik nie zagrał przeciwko Carinie Gubin. Zespół z Bielska-Białej wygrał na wyjeździe 2:1. Zawodnik wypożyczony z Jagiellonii zagrał 90 minut w zespole rezerw, które rozbiły Juwe Tychy Jaroszowice 5:0.

Wisła Sandomierz
Szymon Jarosz zagrał 89 minut w meczu z Czarnymi Połaniec. Ekipa z Sandomierza przegrała na wyjeździe 1:2.

Błażej Żero i Bartosz Gołaszewski rozegrali po 90 minut w spotkaniu z KS-em Michałowo. Zambrowianie wygrali u siebie 2:0.

KS Wasilków
Paweł Gendzwiłł i Damian Fronc rozegrali po 90 minut, a Oskar Dziermański 26 przeciwko Hetmanowi Białystok. Zespół z Wasilkowa wygrał wysoko, bo aż 6:0.

Karpaty Krosno
Lucjan Frydrych rozegrał 45 minut przeciwko Czarnym Trześń. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Dąb Dąbrowa Białostocka
Paweł Gryka zagrał 90 minut i strzelił gola w spotkaniu z Orlętami Czyżew. Zespół z Dąbrowy Białostockiej przegrał na wyjeździe 2:4.

Włókniarz Rakszawa
Bartłomiej Gwizdała zaliczył 90-minutowy występ w spotkaniu z Wisłokiem Strzyżów. Zespół z Rakszawy wygrał na wyjeździe 2:0