AktualnościPKO Bank Polski gra razem z Jagiellonią

PKO Bank Polski gra razem z Jagiellonią

Niezwykle miło nam poinformować o poszerzeniu przez Jagiellonię Białystok współpracy z Partnerem Tytularnym rozgrywek Ekstraklasy, PKO Bankiem Polskim. Lider sektora bankowego będzie wspierał Dumę Podlasia w działaniach dotyczących Akademii oraz transmisji na żywo na kanale JagaTV w serwisie YouTube.

PKO Bank Polski jest firmą z ponad stuletnim doświadczeniem i renomą, doskonale znaną Polkom i Polakom. To jeden z liderów sektora bankowego, który od wielu lat aktywnie wspiera rozwój sportu w kraju. PKO Bank Polski angażuje się w wiele projektów piłkarskich, a najbardziej kojarzony jest ze wspierania rozgrywek najwyższego szczebla w Polsce, czyli Ekstraklasy. Teraz przyszedł czas na zintensyfikowanie wspólnych działań z Jagiellonią Białystok.

– Bardzo cieszymy się z rozszerzenia współpracy z PKO Bankiem Polskim. Jest to dla nas sygnał, że rozwój naszych kanałów social media idzie we właściwym kierunku, a Partnerzy dostrzegają nowe propozycje jak chociażby Studio Słoneczna czy transmisje live. Co więcej rozbudowa współpracy jest niejako owocem zaangażowania naszych fanów, którzy wybierają opcje bankowe naszego Partnera za co serdecznie dziękujemy – powiedziała Agnieszka Syczewska, Prezes Jagiellonii Białystok SSA.

Zakres wydarzeń oraz akcji, w które będzie się angażować PKO Bank Polski jest naprawdę szeroki. Mowa tu o transmisjach live z domowych meczów III ligi oraz Centralnej Ligi Juniorów z udziałem zespołów Jagiellonii, przeprowadzanych na kanale JagaTV w serwisie YouTube. Współpraca będzie również widoczna w trakcie środowego programu Studio Słoneczna, nadawanego co tydzień, o godz. 19:20, na żywo na kanale JagaTV. Ponadto na terenie Ośrodka Treningowego przy ul. Elewatorskiej pojawi się baner PKO Banku Polskiego. Instytucja zyska również szereg tytułów – Przyjaciela Akademii Piłkarskiej Jagiellonii Białystok, partnera programu Studio Słoneczna oraz Partnera relacji live III ligi i CLJ U18.

Żółto-Czerwona karta

Przypominamy, że każdy z klientów PKO Banku Polskiego może zamówić kartę z herbem Jagielloni.

Taką kartę można nabyć w placówkach PKO Banku Polskiego, aplikacji IKO, serwisie internetowym iPKO oraz na STRONIE INTERNETOWEJ.

Karta uprawnia m.in. do uczestnictwa w licznych konkursach, organizowanych na kanałach społecznościowych PKO Banku Polskiego Grajmy Razem, w których do wygrania są miejsca na kanapie kibica i atrakcyjne piłkarskie gadżety.

Serdecznie dziękujemy PKO Bankowi Polskiemu za okazane zaufanie. Liczymy na owocną współpracę!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00