AktualnościPaweł Poleński w Radzie Nadzorczej Jagiellonii

Paweł Poleński w Radzie Nadzorczej Jagiellonii

Miło nam poinformować, że Radę Nadzorczą Jagiellonii Białystok zasilił Paweł Poleński, prezes firmy Cyber Quant, oficjalnego partnera ds. cyberbezpieczeństwa białostockiego klubu.

Paweł Poleński jest założycielem i prezesem zarządu firmy Space Digital Group, a także założycielem i CTO firmy TISA AG. Doktorant University of Oxford. Jest ekspertem ds. nowych technologii, kryptografii i cyberbezpieczeństwa. Posiada 18-letnie doświadczenie w branży IT, szczególnie w zakresie wykorzystania danych w sporcie oraz zakładania i wspierania start-upów. Laureat międzynarodowych konkursów z zakresu cybersecurity. Był prelegentem na wielu konferencjach oraz wystąpieniach dotykających tematyki blockchain, data analytics, sports performance oraz business intelligence. Współpracował z takimi markami jak:  Mercedes Benz, Booking.com, Alibaba, Rakuten, Zara.

– Dziękuję za zaufanie. Mam nadzieję, że będę mógł podzielić się swoim doświadczeniem i w najbliższych latach przeprowadzimy w Jagielloni pełną transformację cyfrową. Jagiellonia jako klub ze stuletnią tradycją chce wychodzić naprzeciw nowym technologiom i trendom. Już od początku bieżącego sezonu współpracujemy w ramach partnerstwa z jedną spółką z naszej grupy Cyber Quant, gwarantując wsparcie w obszarze cyberbezpieczeństwa. Teraz chcemy wykonać kolejny krok i poszerzyć nasza działania o kolejne wspólne projekty, o których niebawem będziemy informowali – powiedział nowy członek Rady Nadzorczej Jagiellonii Białystok, Paweł Poleński.

Zadaniem firmy Cyber Quant będzie zapewnienie odpowiedniego zaplecza z zakresu cyberbezpieczeństwa, a także wsparcie dalszego rozwoju technologicznego Jagiellonii.

Obecnie w Radzie Nadzorczej Jagiellonii zasiada 12 osób. Jej przewodniczącym jest pan Wojciech Strzałkowski.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00