AktualnościImaz: Ciężko zapracowaliśmy na ten punkt

Imaz: Ciężko zapracowaliśmy na ten punkt

– Musimy cieszyć się z tego punktu. Ciężko pracowaliśmy podczas meczu – powiedział zawodnik Jagiellonii Białystok, Jesus Imaz, po zremisowanym 3:3 domowym meczu 13. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Piastem Gliwice (30.10).

– W pierwszej połowie nie zagraliśmy najlepiej, straciliśmy dwa gole. Do przerwy przegrywaliśmy, ale w szatni powiedzieliśmy sobie, że stać nas na odwrócenie losów meczu. Kreowaliśmy sobie sytuacje, również po stałych fragmentach gry. Wiedzieliśmy, że jeśli trafimy to doping naszych kibiców poniesie nas do kolejnych trafień i tak się stało. Złapaliśmy kontakt, wyrównaliśmy, a potem objęliśmy prowadzenie, które zostało anulowane z powodu spalonego. Mimo tego pozostaliśmy w grze, nie spuściliśmy głów, walczyliśmy o zmianę rezultatu. Uważam, że powinniśmy wygrać to spotkanie 5:3. Niemniej możemy udać się do domów zadowoleni, ponieważ ciężko zapracowaliśmy na ten punkt – powiedział Imaz.

– Strata trzeciej bramki to był dla nas trudny moment. Ciężko pracowaliśmy na objęcie prowadzenia, a później przegrywaliśmy. Pokazaliśmy charakter i walkę do końca. Całą drugą połowę graliśmy bardzo agresywnie, na dużej intensywności. Grając w osłabieniu musieliśmy pracować jeszcze ciężej. Zrobiliśmy to, czego rezultatem jest ten punkt – stwierdził hiszpański piłkarz.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00