AktualnościNastić: Dzisiaj straciliśmy dwa punkty

Nastić: Dzisiaj straciliśmy dwa punkty

– Nie powiedziałbym, że zdobyliśmy dzisiaj punkt, raczej straciliśmy dwa punkty. Moim zdaniem dzisiaj, zwłaszcza w drugiej połowie, byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną od Piasta, który nie wykreował sobie zbyt wielu szans – powiedział boczny obrońca Jagiellonii Białystok, Bojan Nastić, po zremisowanym 3:3 domowym meczu 13. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Piastem Gliwice (30.10).

– Strzeliliśmy dwa nieuznane przez VAR gole. W drugiej połowie pokazaliśmy zdecydowanie więcej od rywali. Dlatego uważam, że straciliśmy dwa punkty – powiedział Nastić.

– W dzisiejszym meczu wszyscy zawodnicy, cały stadion, pokazaliśmy ogromny charakter. To jest mentalność, którą ten zespół powinien pokazywać od początku każdego ze spotkań. W pierwszej połowie goście mieli niewiele okazji, a strzelili dwa gole. Nie mieliśmy szczęścia, ale na uwagę zasługuje nasza bardzo dobra reakcja na stracone gole. Styl prezentowany przez nas po zmianie stron jest dla nas tą właściwą drogą, którą musimy podążać – stwierdził Bośniak.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00