AktualnościTwitter o meczu z Piastem

Twitter o meczu z Piastem

W sobotę Jagiellonia zremisowała z Piastem Gliwice 3:3. Jak to spotkanie komentowano na Twitterze? Zebraliśmy najciekawsze opinie.

No hej!

#Jagpia pic.twitter.com/qUvf94yJEx— Mariolino🇵🇱💚🚴‍♂️🏃🏼‍♂️ (@T_Mariusz_T) October 30, 2021

To mówicie, że Łomża z Jagą? 🙂

Witamy fanclub @Jagiellonia1920 z Łomży 😂😂😂#jagpia pic.twitter.com/4epNV73tZO— 𝓣𝓸𝓶𝓬𝓲𝓸𝓟𝓪𝓵𝓾𝓼𝔃𝓮𝓴 🇵🇱 🇭🇷 (@TPaluszek) October 30, 2021

No my niekoniecznie

Świetna kontra Piasta, a ostatnie podanie Torila i wykończenie Pyrki – oba równie znakomite! Takie granie aż chce się oglądać. #JAGPIA #EkstraSpam— Wojciech Bąkowicz (@WBakowicz) October 30, 2021

Ważne, że skutecznie

Fedor Cernych został 28. zawodnikiem @Jagiellonia1920 w historii w Ekstraklasie który podchodził do rzutu karnego #JAGPIA— Michał Łupiński (@michlups) October 30, 2021

Dlatego gra się dwie połowy

Michał Żyro wypracowany karny i asysta. No no! 👏 Ładny powrót, pierwsza połowa nie pozostawiała złudzeń, a jednak!#JAGPIA— Robert Bońkowski (@RobertBonkowski) October 30, 2021

Ruszyła Żółto-Czerwona nawałnica

Co za mecz 😱 #JAGPIA— Pejo (@pejo1979) October 30, 2021

Szaleństwo

Siatka założona przez Imaza, Żyro z asystą, Cernych z pewnością siebie większą niż podczas pierwszego pobytu w Jadze… Z 0:2 na 3:2, po chwili na 2:2. Trudno nadążyć😅😅 #JAGPIA— Kuba Cimoszko (@kubacimoszko) October 30, 2021

Zdaje się najlepsza połowa w tym sezonie

W końcu widać to czego Jagiellonii od wielu miesięcy brakowało. Mentalności pozwalającej odrabiać straty. Wyjątkiem był mecz z Lechem w poprzednim sezonie, a tak zawsze głowy w dół i już było pozamiatane. Druga połowa narazie fenomenalna. #JAGPIA #Ekstraklasa— Kamil Aleksandrowicz (@KagaWsoN649) October 30, 2021

Dobry występ Michała

#JAGPIA Alez Zyro dzisiaj pieknie rzezbi 👍— DzejLoz 🇵🇱 (@DzejLoz) October 30, 2021

Marne to pocieszenie, że tak ładnie uderzył

Przepiękny gol Chrapka. Chyba trzeci celny strzał Piasta w tym meczu i trzeci gol. Kwintesencja pragmatycznego futbolu. Kalka tego co widzieliśmy z Legią. Z tą różnicą, że tydzień temu gliwiczanie byli bardziej zdyscyplinowani w tyłach… #JAGPIA #EkstraSpam— Wojciech Bąkowicz (@WBakowicz) October 30, 2021

Wskoczył między defensorów

#JAGPIA
Bartosz Bida wejście smoka między stoperami 😁🤝— 𝙈𝙖𝙘𝙞𝙚𝙟 𝙈𝙖𝙘́𝙠𝙤𝙬𝙞𝙖𝙠 – 𝕄𝕒𝕔́𝕜𝕠 ⚽ (@Macko_director) October 30, 2021

Sporo się działo

Oni są niemożliwi xD #JAGPIA— Szefos (@Iwona__Szefos) October 30, 2021

Nie można było się nudzić

W tle włączyłem sobie mecz Jagiellonia Białystok vs Piast Gliwice i co za miłe zaskoczenie! Znakomicie się to oglądało 🔥 #JAGPIA— Dawid Wiktorski (@DawidWiktorski) October 30, 2021

Zgoda

Fiedzia man of the match 😎 #JAGPIA— Kamil (@bksjb) October 30, 2021

VARiacje na całego

#JAGPIA zVARiowany mecz i tyle 😀— Robert Mikulski (@mikrob1980) October 30, 2021

Drużyna pokazała pazur

Takiego meczu w Białymstoku nie przeżyłem od czasu pamiętnego 3:2 Jagiellonii z Arką😮 Dawno nie widziałem u piłkarzy Jagi takiej determinacji jak w II połowie👏👏 #JAGPIA— Kuba Cimoszko (@kubacimoszko) October 30, 2021

Takie remisy smakują wybornie

#JAGPIA Dobry i remis. Brawo 💪💪💪— DzejLoz 🇵🇱 (@DzejLoz) October 30, 2021

Dużo dał Bojan po przerwie

#JAGPIA świetne wejście Nastića— dankos33 (@dankos33) October 30, 2021

Też na nich czekamy

Ależ szalony mecz! Super, że Jaga włączyła do końca. Widać, że w ofensywie pojawiły się pewne schematy rozegrania – skuteczne (2 nieuznane bramki 😐), ale obrona do poprawy. Czekam, aż razem zagra Pazdan i Runje. #JAGPIA— Igor Janiel (@IgorJaniel) October 30, 2021

Nieprawdaż?

Niech ktoś obejrzy dzisiejsze mecze w Niecieczy i Białymstoku i powie że ekstraklasa to nie jest najlepsza liga świata 🥰😍🥰 #BBTŚLA #JAGPIA— Remik1996 (@Remik1996) October 30, 2021

Nie ma z nami nudy

Bardzo sympatyczna sobota z PKO BP Ekstraklasą. Gdyby nie zawody w Zabrzu, byłoby niemal idealnie, ale nie ma co narzekać. Wydarzenia z Białegostoku wynagrodziły to niemal całkowicie.

A jutro kolejne trzy bardzo interesujące mecze! #EkstraSpam #JAGPIA— Wojciech Bąkowicz (@WBakowicz) October 30, 2021

You welcome 🙂

Dzięki za grę do końca @Jagiellonia1920 #JAGPIA pic.twitter.com/VzrSg2vcvc— Kamil Przesmycki (@przekamil) October 30, 2021

Oby teraz to odpaliło

Co tu się odwaliło 😃 Zwariowany mecz. Dwie bramki cofnięte. Byłem pewien że te trafienie Bidy też cofną, bo wydawało mi się że piłka była już za linią. Drużyna pokazała, że jak się zepnie to potrafi, nawet w osłabieniu. I tak powinno być zawsze!#JAGPIA— Kamil Wojnach (@KamilWojnach) October 30, 2021

Nie ma biedy, bo jest Bida 🙂

Dawno nie przeżyłem takiego emocjonalnego rollercoastera przy Słonecznej🤯 Dwie nieuznane bramki przez var, słusznie czy nie słusznie, nie wiem. Bartek Bida został naszym bohaterem❗😍#JAGPIA @Jagiellonia1920 @_Ekstraklasa_— Krzysztof Gryc (@Krzysiek_Gryc) October 30, 2021

Gramy do końca

⏰W @_Ekstraklasa_ trzeba oglądać mecze do końca. Wczoraj w 97. minucie strzelił @1910radomiak, a dzisiaj w 98. minucie @BB_Termalica, 95. i 97. minuta @LechiaGdanskSA i teraz w 98. minucie @Jagiellonia1920! 💥⚽️#CRARAD #BBTŚLA #WARLGD #JAGPIA #Ekstraklasa— Michał Kaczor (@Mic_KaczorRadom) October 30, 2021

Czyli były emocje przy Słonecznej

Jagiellonia – Piast:
1 połowa: powtórka z rozrywki poprzednich meczy, zachowanie przy stracie pierwszego gola masakra.
2 połowa: była walka do końca i chyba najlepsza połowa, ale też troszkę było tradycji czyli druga żółta i czerwona kartka dla Augustyna. #JAGPIA— Mateusz Zawadzki (@MateuszBKKN) October 30, 2021

Walczymy dalej!

Co to był za mecz 😱
Z jednej strony niedosyt bo mogło być lepiej z drugiej radość że nie porażka
Ważny punkt
Dzięki za walkę 💛❤️ #JAGPIA— Aleksandra Grabowska (@Aleksandra_GRA) October 30, 2021

Jagiellonia zremisowała z Piastem 3:3. Goście do przerwy pewnie prowadzili 2:0, jednak po zmianie stron białostoczanie szybko odrobili straty i zabawa zaczęła się na całego. Punkt Jadze w doliczonym czasie uratował Bida, a nie przeszkodziła im nawet czerwona kartka #JAGPIA— Kuba Jarecki (@JareckiKuba) October 30, 2021