AktualnościDwa gole Mudrinskiego, czyli bilans wypożyczonych

Dwa gole Mudrinskiego, czyli bilans wypożyczonych

Bohaterem ostatniego weekendu był Ognjen Mudrinski. Serbski napastnik strzelił dwa gole dla Mariboru, który odniósł zwycięstwo w lidze.

FK Sabakh
Juan Camara zagrał 13 minut w spotkaniu z FK Gabala. Jego drużyna wygrała na wyjeździe 3:1.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski rozegrał 69 minut w meczu z FK Koper. Spotkanie zakończyło się wygraną Mariboru 2:0, a bohaterem został napastnik wypożyczony z Jagiellonii, który strzelił dwa gole.

Dila Gori
Luka Gugeszaszwili zagrał 90 minut w spotkaniu z Torpedo Kutaisi. Mecz zakończył się wygraną drużyny „Gugesza” 3:0.

Stal Mielec
Konrad Wrzesiński rozegrał 63 minuty w meczu z Lechem Poznań. Spotkanie zakończyło się remisem 0:0. Mateusz Wyjadłowski wszedł z ławki rezerwowych przed rozpoczęciem II połowy w meczu drużyny rezerw Stali, która pokonała MKS Kańczugę 4:1.

Korona Kielce
Maciej Bortniczuk rozegrał sześć minut w spotkaniu z Odrą Opole. Napastnik wypożyczony z Jagiellonii wszedł na boisko w 84. minucie. Kielczanie wygrali 2:1.

SKRA Częstochowa
Maciej Mas rozegrał 21 minut w wyjazdowej potyczce ze Stomilem Olsztyn. Częstochowianie wygrali 1:0.

Michał Ozga rozegrał 90 minut z rezerwami Lecha Poznań. Suwalczanie zremisowali we Wronkach 0:0.

Wissa Szczuczyn
Jedynie Krystian Maciejuk (80 minut) zagrał przeciwko Legionovii Legionowo. Spotkanie z ławki rezerwowych obejrzeli Bartosz Jurczak i Kamil Sakowicz. Drużyna ze Szczuczyna przegrała na boisku lidera 0:3.

GKS Wikielec
Bez Kacpra Żarejki zespół z Wikielca przegrał z Unią Skierniewice 2:3.

Rekord Bielsko-Biała
Arkadiusz Krysik nie zagrał przeciwko rezerwom Górnika Zabrze. Zespół z Bielska-Białej przegrał u siebie 0:1.

Wisła Sandomierz
Szymon Jarosz zagrał 61 minut w meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Ekipa z Sandomierza przegrała u siebie 1:3.

Bartosz Gołaszewski (90 minut) i Błażej Żero (30 minut) zagrali w spotkaniu z Hetmanem Białystok. Zambrowianie rozgromili outsidera na jego boisku aż 11:0.

KS Wasilków
Damian Fronc rozegrał 60 minut, a Oskar Dziermański 30 przeciwko KS Grabówka. Paweł Gendzwiłł całą potyczkę obejrzał z ławki rezerwowych Zespół z Wasilkowa wygrał 3:0.

Karpaty Krosno
Lucjan Frydrych rozegrał 24 minut przeciwko Sokołowi Kolbuszowa. Zespół z Krosna przegrał u siebie 0:1.

Dąb Dąbrowa Białostocka
Paweł Gryka zagrał 90 minut w spotkaniu z rezerwami Wigier Suwałki. Zespół z Dąbrowy Białostockiej wygrał u siebie 3:1.

Włókniarz Rakszawa
Bartłomiej Gwizdała zaliczył 90-minutowy występ w spotkaniu ze Strumykiem Malawa. Zespół z Rakszawy wygrał u siebie 4:1.