galerieSękacze znów ruszają w Polskę. Fotogaleria + Wideo

Sękacze znów ruszają w Polskę. Fotogaleria + Wideo

W czwartek, 4 listopada, Marszałek Województwa Podlaskiego – Artur Kosicki odwiedził nasze biuro i uroczyście wręczył na ręce przedstawicieli Klubu lokalny produkt – sękacze. W najbliższy piątek delegacja Jagiellonii Białystok przekaże je kibicom Śląska Wrocław przy okazji meczu 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

– Dziękuję Panu Marszałkowi za współpracę i kolejny, słodki upominek podlaskich przysmaków. Są nam doskonale znane, ale jeszcze nieodkryte dla mieszkańców z pozostałych regionów Polski. Sękacz został świetnie przyjęty ponad dwa lata temu w Poznaniu, gdzie również byliśmy podczas spotkania z Jagiellonią. Liczymy, że ta promocja przyczyni się do odwiedzin Podlasia, być może wiosną, gdy podejmiemy drużynę z Wrocławia. Piłka nożna to doskonała okazja do odwiedzin, poznawania innych miast, regionów. Zachęcamy do tego, by mieszkańcy Wrocławia odwiedzali nasze województwo i odkrywali smaki i uroki Podlasia, nie tylko te słodkie – mówiła prezes Jagiellonii Białystok, Agnieszka Syczewska, obecna podczas spotkania z marszałkiem.

– Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego wspiera Jagiellonię nie tylko finansowo, ale również lokalnymi produktami. To dobry pomysł, zarówno na promocję klubu i regionu, jak również na podtrzymanie dobrych relacji między kibicami Jagiellonii Białystok i Śląska Wrocław. Mam nadzieję, że kibice drużyny z Wrocławia przy okazji delegacji do Białegostoku również przekażą nam jakiś podarek. Wierzę, że nasze sękacze będą wszystkim smakować – powiedział marszałek Kosicki.

Jagiellonia Białystok zmierzy się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław w najbliższy piątek, 5 listopada, o godz. 20:30. Zachęcamy do odwiedzin strony z lokalnymi produktami z naszego województwa – produkty.podlaskie.eu.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00