AktualnościPrikryl: Szkoda straconych punktów

Prikryl: Szkoda straconych punktów

– Cieszę się z kolejnej bramki, ale ważniejszy jest punkt, który wywalczyliśmy. Czujemy jednak niedosyt, bo stworzyliśmy dużo sytuacji – mówił strzelec pierwszego gola dla Jagi w zremisowanym 2:2 starciu we Wrocławiu ze Śląskiem skrzydłowy Tomas Prikryl.

– Na początku meczu nie graliśmy źle, później jednak straciliśmy koncentrację i bramkę do szatni. W przerwie zmobilizowaliśmy się i chcieliśmy coś pozytywnego wskórać w drugiej części meczu. Udało nam się wywalczyć punkt. Przeciwnik w pierwszej połowie miał jedną okazję i strzelił gola, to trudne dla naszej psychiki, bo znów jesteśmy zmuszeni gonić wynik. W meczu z Piastem wyglądaliśmy lepiej w drugiej części spotkania i dziś było podobnie.

– Dla nas mentalnie punkty wywalczone w ostatnich minutach dużo znaczą i na pewno nas podbudują, ale czujemy niedosyt, bo uciekły nam zwycięstwa, o które walczyliśmy. Trzeba jednak przyznać, że zarówno Piast, jak i Śląsk to dobre zespoły, które potrafią grać w piłkę. Czuliśmy jednak, że mogliśmy wygrać i szkoda też tych straconych punktów – zakończył Tomek.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00