AktualnościImaz: Powinniśmy wygrać ten mecz

Imaz: Powinniśmy wygrać ten mecz

– Bardzo cieszę się z tego gola. Udało nam się zgarnąć jeden punkt niemniej uważam, że powinniśmy wygrać ten mecz – powiedział po zremisowanym 2:2 piątkowym (5.11), wyjazdowym meczu ze Śląskiem Wrocław autor jednej z jagiellońskich bramek w tym spotkaniu, Jesus Imaz.

– Przy rezultacie 1:1 mieliśmy trzy wyborne sytuacje do objęcia prowadzenia, czego nie zrobiliśmy. Później otrzymaliśmy potężny cios, ale ponownie pokazaliśmy charakter i grę do końca. Mieliśmy dzisiaj trochę szczęścia i udało nam się trafić w ostatniej minucie – mówił Hiszpan.

Jesus zdobył w meczu ze Śląskiem bramkę dającą Jagiellonii remis w podobnym stylu jak uczynił to Bartek Bida w starciu z Piastem Gliwice sprzed tygodnia (3:3). – Oba trafienia są bardzo ładne. Dobrze strzelamy z głowy. Cieszymy się z tego punktu.

– W pierwszej połowie nie zagraliśmy najlepiej, ale Śląsk też nie pokazał, poza golem, za wiele. W drugiej połowie pokazaliśmy charakter i wolę walki. Zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony, wykreowaliśmy sobie wiele sytuacji i mogliśmy dzisiaj wygrać. Udało się zgarnąć punkt – stwierdził zawodnik Jagi.

Hiszpan traci obecnie tylko 14 goli do Tomasza Frankowskiego w klasyfikacji jagiellońskich strzelców w Ekstraklasie. – Z każdym gole jestem coraz bliżej. Zobaczymy czy uda mi się go dogonić, postaram się. Zobaczymy gdzie będę na koniec sezonu – zakończył.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00