AktualnościNastić: Straciliśmy dwa punkty

Nastić: Straciliśmy dwa punkty

– To był mój pierwszy pełny mecz po kontuzji. Fizycznie było to dla mnie bardzo trudne spotkanie – powiedział po zremisowanym 2:2 piątkowym (5.11), wyjazdowym meczu ze Śląskiem Wrocław boczny obrońca Jagiellonii, Bojan Nastić.

– Zanotowałem asystę, z której się cieszę. Tym bardziej, że pomogłem drużynie sięgnąć po punkt na tym trudnym terenie przeciwko dobrej rywalowi. Dzisiaj mogę powiedzieć to samo, co mówiłem po zeszłotygodniowym meczu z Piastem – straciliśmy dwa punkty. W mojej opinii było tak, jak mówił trener na konferencji prasowej. Nikt nie zdominował tak Śląska, jak my dzisiaj w drugiej połowie – mówił Bośniak.

– Gdyby strzelił gola w sytuacji, w której trafiłem słupek prowadzilibyśmy 2:1. Nie stało się tak, zamiast tego straciliśmy bramkę. To był prawdziwy rollercoaster, podczas którego pomyślałem sobie „Nie znowu”. Jestem dumny z drużyny. Ponownie nie poddaliśmy się, nie spuściliśmy głów. Walczyliśmy do końca, co się opłaciło. Jestem zadowolony z tego, że asystą przyczyniłem się do zgarnięcia punktu – stwierdził zawodnik Jagi.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00