AktualnościPięć goli, czyli bilans wypożyczonych

Pięć goli, czyli bilans wypożyczonych

Miniony weekend był bardzo udany pod względem strzeleckim dla naszych zawodników. Aż pięciu zdobyło bramki. Ciekawej sztuki dokonał Juan Camara, który poza zdobytą bramką został… wyrzucony z boiska. Konrad Wrzesiński świętował wygraną na stadionie mistrza Polski.

FK Sabakh
Juan Camara strzelił gola, obejrzał żółtą oraz czerwoną kartkę w potyczce z Zira FK. Mecz zakończył się remisem 3:3.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski strzelił gola i obejrzał żółtą kartkę w spotkaniu z NK Bravo. Drużyna „Ognia” wygrała na wyjeździe 2:0.

Dila Gori
Luka Gugeszaszwili zachował czyste konto w starciu z Dinamem Tbilisi. Jego zespół wygrał u siebie 1:0.

Stal Mielec
Konrad Wrzesiński rozegrał 26 minut w spotkaniu przeciwko Legii Warszawa. Skrzydłowy pojawił się na boisku w drugiej połowie zmieniając Mateusza Maka. Mielczanie wygrali na stadionie przy Łazienkowskiej 3:1. Mateusz Wyjadłowski nie pojawił się na placu gry. Zawodnik strzelił gola w zespole rezerw Stali, które ograły Błękitnych Ropczyce 3:1 w IV lidze podkarpackiej.

SKRA Częstochowa
Maciej Mas zagrał 21 minut w potyczce z Puszczą Niepołomice. Częstochowanie wygrali na wyjeździe 2:1.

Korona Kielce
Maciej Bortniczuk obejrzał z ławki rezerwowych wyjazdową porażkę Korony z GKS-em Katowice 0:1. Napastnik wypożyczony z Jagiellonii strzelił gola dla rezerw Korony w starciu z AKS-em Busko Zdrój, które zakończyło się remisem 1:1.

Michał Ozga rozegrał 90 minut i obejrzał żółtą kartę w spotkaniu z Garbarnią Kraków. Suwalczanie wygrali u siebie 1:0.

GKS Wikielec
Kacper Żarejko nie zagrał przeciwko Polonii Warszawa. „Czarne Koszule” wygrały u siebie 3:0.

Wisła Sandomierz
Szymon Jarosz rozegrał 75 minut w spotrkaniu z Wólczanką Wólka Pełkińska. Sandomierzanie wygrali na wujeździe 3:2.

Rekord Bielsko-Biała
Arkadiusz Krysik nie wystąpił w starciu z Karkonoszami Jelenia Góra. Rekord przegrał w Sudetach 2:3. Zawodnik zaliczył 90-minutowy występ w zespole rezerw, które w rzeszowskiej klasie okręgowej przegrały z MKS-em Lędziny 0:4.

KS Wasilków
Jedynie Damian Fronc wystąpił w meczu z Czarnymi Czarna Białostocka. Zawodnik rozegrał pełnych 90 minut. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Paweł Gendzwiłł i Oskar Dziermański nie pojawili się na boisku.

Bartosz Gołaszewski (90 minut) i Błażej Żero (77 minut) wystąpili w potyczce z KS-em Grabówka. Zambrowianie wygrali na własnym stadionie 4:1.

Karpaty Krosno
Lucjan Frydrych zagrał 17 minut przeciwko Ekoball Sanok. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Dąb Dąbrowa Białostocka
Paweł Gryka rozegrał 90 minut i strzelił gola w starciu z Pasją Kleosin. Drużyna z Dąbrowy Białostockiej wygrała na wyjeździe 4:1.

Sawa Sonina
Bartłomiej Gwizdała nie zagrał w meczu z Jodnością Niechbórz. Sawa przegrała u siebie 1:3.