Brak kategoriiPorażka Polaków, gol Struskiego

Porażka Polaków, gol Struskiego

Reprezentacja Polski U-20 przegrała mecz w Elite League z Rumunią 1:2. Jedynego gola dla „Biało-Czerwonych” strzelił Karol Struski!

Struski znalazł się w wyjściowym składzie Polaków i został zmieniony w 62. minucie. W 45. minucie „Strusik” wykorzystał rzut karny. Polacy bramkę decydującą o porażce stracili w 80. minucie. Drugi z powołanych Jagiellończyków – Xavier Dziekoński – całe spotkanie obejrzał z ławki rezerwowych.

Był to kolejny występ Polaków w Turnieju Ośmiu Narodów. „Biało-Czerwoni” wcześniej przegrali z Włochami (0:2), zremisowali z Portugalią i Niemcami (dwa razy po 0:0), a także rozbili Norwegów 5:1.

Rumunia – Polska 2:1 (1:1)