AktualnościPowrót Pawła, czyli w prasie o Jadze

Powrót Pawła, czyli w prasie o Jadze

Wtorkowa prasa w kontekście Jagiellonii informuje o powrocie Pawła Olszewskiego do gry. Obrońca wystąpił po półrocznej przerwie.

Paweł Olszewski już wrócił. – Ponad pół roku trwał rozbrat z piłką nożną prawego obrońcy Jagiellonii Pawła Olszewskiego. 22-latek wystąpił w weekend w ekipie trzecioligowych rezerw Jagi. Pochodzący z Wrocławia defensor przebojem przebił się do składu Żółto-Czerwonych w minionym sezonie. Zbierał bardzo dobre recenzje, chwalony był szczególnie za wytrzymałość, szybkość i ciąg na bramkę rywali. Ostatni mecz zaliczył 12 marca (0:1 z Pogonią Szczecin). Potem zaczęła się walka z nietypową i wymagającą długiego leczenia chorobą – zapaleniem kaletki okolicy ścięgna Achillesa. (…) Powrót nastąpił w meczu rezerw, które na wyjeździe zremisowały 3:3 z ŁKS-em II Łódź. 22-letni defensor zagrał w pierwszej połowie.