AktualnościSześciu zwycięskich, czyli bilans wypożyczonych

Sześciu zwycięskich, czyli bilans wypożyczonych

Pomimo przerwy reprezentacyjnej w ostatnich dniach na boiskach niższych lig rywalizowali zawodnicy wypożyczeni z Jagiellonii. Sześciu świętowało ligowe zwycięstwa.

Stal Mielec
Mateusz Wyjadłowski rozegrał 30 minut w zespole rezerw Stali, które zremisowały z Orłem Przeworsk 1:1.

SKRA Częstochowa
Maciej Mas rozegrał 29 minut i obejrzał żółtą kartkę w starciu z GKS-em Jastrzębie. Częstochowanie wygrali na Śląsku 1:0.

Michał Ozga nie wystąpił w potyczce z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Suwalczanie przegrali na stadionie beniaminka 1:3.

Wissa Szczuczyn
Krystian Maciejuk znalazł się w wyjściowym składzie na mecz z Unią Skierniewice. W 89. minucie zmienił go Kamil Sakowicz. Bartosz Jurczak nie pojawił się na boisku. Zespół ze Szczuczyna wygrał 3:1.

GKS Wikielec
Kacper Żarejko rozegrał 62 minuty w spotkaniu z Błonianką Błonie. Zespół z Błoniów wygrał na wyjeździe 1:0.

Rekord Bielsko-Biała
Arkadiusz Krysik nie wystąpił w starciu ze Stalą Brzeg (wygrana 3:1). Zawodnik wypożyczony z Jagi zaliczył 90-minutowy występ w zespole rezerw Rekordu, które rozgromiły GTS Bojszowy 6:0.

Wisła Sandomierz
Szymon Jarosz zagrał 90 minut i obejrzał żółtą kartkę w starciu z Unią Tarnów. Sandomierzanie przegrali u siebie 1:2.

Błażej Żero i Bartosz Gołaszewski rozegrali po 90 minut w starciu z Czarną Czarna Białostocka. Zambrowianie zremisowali na wyjeździe 1:1.

KS Wasilków
Damian Fronc rozegrał 90 minut przeciwko Ruchowi Wysokie Mazowieckie. Spotkanie z ławki rezerwowych obejrzał Paweł Gendzwiłł, a Oskar Dziermański znalazł się poza kadrą. Zespół z Wasilkowa przegrał w Wysokiem Mazowieckiem 0:2.

Karpaty Krosno
Lucjan Frydrych wystąpił w meczu z MKS-em Arłamów Ustrzyki Dolne. Zawodnik wszedł na boisko po przerwie, a krośnianie wygrali na wyjeździe 4:2.

Dąb Dąbrowa Białostocka
Paweł Gryka zagrał 90 minut w meczu z MKS-em Mielnik. Drużyna z Dąbrowy Białostockiej przegrała na wyjeździe 0:4.

Włókniarz Rakszawa
Bartłomiej Gwizdała rozegrał całe spotkanie przeciwko Styrobudowi Trzeboś. Włókniarz wygrał w Trzebosi 2:1.