AktualnościKto zamiast Imaza, czyli w prasie o Jadze

Kto zamiast Imaza, czyli w prasie o Jadze

Piątkowy przegląd prasy skupia uwagę na problemach, które powstały po kontuzji Jesusa Imaza. Kto zastąpi Hiszpana w spotkaniu z Wisłą Kraków?

Kurier Poranny
Kto za Imaza? – Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są tacy, bez których wartość zespołu znacznie spada. Przekonaliśmy się o tym w meczu reprezentacji Polski z Węgrami, kiedy zabrakło Roberta Lewandowskiego. Kimś takim w Jadze jest Imaz, który na treningu zerwał więzadła i w tym roku już go na boisku nie zobaczymy. – Kontuzja tak ważnego zawodnika, jednego z najlepszych w całej lidze, to nie jest dobra wiadomość – mówi pomocnik Jagiellonii Martin Pospisil. – Wiadomo, że Jesus strzelał dla nas dużo ważnych bramek, ale ci, którzy będą na boisku, muszą go zastąpić – dodaje.

Kim na Wisłę? – Kontuzja Jesusa Imaza. Ta wiadomość zasmuciła każdego kibica Jagiellonii. Jeden z najlepszych piłkarzy ekstraklasy nie pomoże już Jagiellonii do końca 2021 roku. Trener Ireneusz Mamrot ma więc duży kłopot, ale jak powiedział na konferencji prasowej, każdy musi się liczyć z kontuzjami i są piłkarze, którzy muszą przejąć rolę jaką w zespole sprawował Hiszpan.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00