AktualnościPrikryl: Najważniejsze są trzy punkty

Prikryl: Najważniejsze są trzy punkty

– Strzeliłem, a na linii stał obrońca Wisły. Próbował interweniować, ale piłka obok niego przeszła. Tak padł ten gol – powiedział Tomas Prikryl, zawodnik Jagiellonii Białystok, po wygranym 3:1 sobotnim (20.11), domowym meczu 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

– W momencie oddawania przeze mnie strzału w polu karnym było dużo ludzi. Chciałem jak najlepiej uderzyć, żeby trafić. Najważniejsze, że wpadło i tym samym pomogłem sięgnąć po trzy punkty, a to jest najważniejsze – stwierdził autor jednej z bramek w sobotnim spotkaniu.

– W pierwszej połowie grałem bardziej z przodu. Początek mieliśmy nieco inny od tego, co chcieliśmy. Później, po bramce, złapaliśmy rytm, mieliśmy kilka okazji, ale niestety przed przerwą straciliśmy gola. Po zmianie stron wyszliśmy zmotywowani. Wiedzieliśmy, co chcemy zrobić na boisku. Później trochę się cofnęliśmy. Uważam, że nie trzeba tak robić. Jeśli strzelamy gola musimy więcej utrzymywać się przy piłce. Tym bardziej, że przeciwnik gra w dziesiątkę. Najważniejsze są jednak trzy punkty – zakończył czeski zawodnik.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00