AktualnościCoraz stabilniej, czyli w prasie o Jadze

Coraz stabilniej, czyli w prasie o Jadze

We wtorkowych wydaniach prasa podsumowuje jeszcze mecz z Wisłą Kraków. „Żółto-Czerwoni” udowodnili, że stać ich na dobre występy, a kilku ustabilizowało formę na wysokim poziomie.

Kurier Poranny
Michał Żyro wierzy w odblokowanie się. – Najlepszy strzelec Jagiellonii Jesus Imaz nie zagra już do końca tego roku. Kibice białostockiego zespołu zastanawiają się, kto zastąpi Hiszpana w zdobywaniu bramek. Po wygranym 3:1 spotkaniu z Wisłą Kraków można mieć nadzieję, że będzie to Michał Żyro. (…) – Pewnym usprawiedliwieniem słabszych spotkań, które miały miejsce tuż po moim przyjściu jest fakt, że musiałem trochę poznać ten zespół, przyzwyczaić się do jego sposobu gry. Poznałem dobrze taktykę zespołu i teraz prezentuję się znacznie lepiej – uważa napastnik, który w barwach stołecznej Legii w latach 2010-15 wywalczył trzy mistrzostwa kraju i pięciokrotnie sięgał po Puchar Polski. (…) Mistrzowie Polski pogrążeni są w głębokim kryzysie i przegrali siedem spotkań z rzędu, czego nie pamiętają najstarsi górale. Nie trzeba być ekspertem, żeby mieć pewność, że w meczu z naszą drużyną zrobią wszystko, by przełamać fatalną passę i uciekać od dna tabeli. Żyro, ze swoim doświadczeniem i umiejętnościami, może być w Warszawie kluczowym zawodnikiem. Jagi. – Wierzę, że w meczach z pozostałymi drużynami też będę prezentował się dobrze – deklaruje piłkarz. Oby swoje słowa potwierdził na boisku.

Noty za Wisłę. – BOGDAN TIRU – nota 6 Rumun rozegrał kolejny mecz na dobrym poziomie, nie pozwalał na wiele rywalom z Krakowa i miał, obok Błażeja Augustyna, najlepszy w zespole bilans odzyskanych do straconych piłek – 8:2. (…) TOMAS PRIKRYL – nota 8 Ładny gol po zagraniu Nasticia i bardzo dobre statystyki ofensywne – sześć na sześć udanych dryblingów, trzy na trzy celne strzały, 11 wygranych pojedynków (najwięcej w drużynie). Brawo. BOJAN NASTIĆ – nota 7 Asysta przy golu Priryla. Warto też dodać, że jego precyzyjne dośrodkowania z lewej strony czynią coraz większe spustoszenie w szeregach obronny rywali. Oby koledzy z zespołu częściej je wykorzystywali. (…) MICHAŁ ŻYRO – nota 7 Efektowny gol. pieczętujący zwycięstwo to jedno, a aktywna gra, skupianie na sobie uwagi obrońców rywali, to drugie. Więcej takich występów rutynowanego napastnika.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00