AktualnościGole Mudrinskiego i Masa, czyli bilans wypożyczonych

Gole Mudrinskiego i Masa, czyli bilans wypożyczonych

Miniony weekend należał do Ognjena Mudrinskiego oraz Macieja Masa. Obaj zdobyli po jednej bramce. Sześciu zawodników wypożyczonych z Jagi świętowało wygrane.

FK Sabakh
Juan Camara nie wystąpił w spotkaniu z Neftczi Baku. Jego drużyna pokonała mistrza Azerbejdżanu 2:1.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski zdobył kolejną bramkę, tym razem w meczu z NK Aluminij. Serb przebywał na boisku przez 72 minuty, a Maribor wygrał tę potyczkę 3:0.

Dila Gori
Luka Gugeszaszwili rozegrał 90 minut w spotkaniu z Saburtalo. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Stal Mielec
Konrad Wrzesiński znalazł się w wyjściowym składzie Stali na mecz z Lechią. W 19. minucie musiał opuścić plac gry. Zespół z Mielca zremisował z lechistami 3:3. Mateusz Wyjadłowski nie wystąpił w tym starciu. Zagrał za to 38 minut w drużynie rezerw, która przegrała u siebie z Polonią Przemyśl 2:3.

SKRA Częstochowa
Maciej Mas strzelił gola i rozegrał 90 minut w meczu z Koroną Kielce. Częstochowianie przegrali u siebie ze „Złocisto-Krwistymi” 1:4.

Korona Kielce
Maciej Bortniczuk nie wystąpił w meczu ze SKRĄ Częstochowa. Kielczanie wygrali to spotkanie 4:1. Napastnik rozegrał 72 minuty przeciwko Orliczowi Suchedniów w zespole rezerw Korony, które wygrały 3:1.

Michał Ozga zagrał 90 minut przeciwko Chojniczanka Chojnice. W czasie doliczonym do drugiej połowie zmienił go Piotr Pierzchała. Suwalczanie przegrali na wyjeździe 0:1.

GKS Wikielec
Kacper Żarejko zagrał cały mecz przeciwko rezerwom Jagiellonii. Zespół z Wikielca wygrał w Białymstoku 1:0.

Wissa Szczuczyn
Krystian Maciejuk (90 minut) i Kamil Sakowicz (45 minut) wystąpił w spotkaniu z Polonią Warszawa. Bartosz Jurczak nie wszedł na plac gry. Beniaminek przegrał na wyjeździe z „Czarnymi Koszulami” 0:2.

Rekord Bielsko-Biała
Bez Arkadiusza Krysika drużyna z Bielska-Białej przegrała u siebie z rezerwami Zagłębia Lubin 2:3. Zawodnik rozegrał 90 minut w drużynie rezerw Rekordu, które rozgromiły GTS Bojszowy 6:0.

Wisła Sandomierz
Szymon Jarosz nie zagrał w meczu z Koroną Rzeszów. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Błażej Żero i Bartosz Gołaszewski rozegrali po 90 minut w spotkaniu z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

KS Wasilków
Paweł Gendzwiłł znalazł się w wyjściowym składzie na mecz z ŁKS-em Łomża. W 78. minucie na boisku zameldował się Damian Fronc. Oskara Dziermańskiego zabrakło w kadrze na to spotkanie. Zespół z Wasilkowa przegrał u siebie 0:2.

Karpaty Krosno
Lucjan Frydrych rozegrał 27 minut w meczu z Igloopolem Dębica. Zespół z Krosna wygrał u siebie 3:0.

Włókniarz Rakszawa
Bartłomiej Gwizdała zaliczył 90-minutowy występ ze Styrobudem Trzeboś. Ekipa z Rakszawy wygrała 2:1.