AktualnościDwóch wygranych, czyli bilans wypożyczonych

Dwóch wygranych, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi kolejny ligowy weekend. Dwóch świętowało wygrane.

FC Dila Gori
Luka Gugeszaszwili znalazł się poza kadrą na spotkanie z FC Telavi. Drużyna przegrała 1:3.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski rozegrał 90 minut w spotkaniu z NS Mura. Jego drużyna przegrała u siebie 1:3.

FK Sabah
Juan Camara zaliczył 90 minut w starciu z Keshla. Zespół Hiszpana wygrał 2:1.

Stal Mielec
Mateusz Wyjadłowski i Konrad Wrzesiński nie wystąpili w meczu ze Śląskiem Wrocław. Mielczanie przegrali w stolicy Dolnego Śląska 1:2.

Korona Kielce
Maciej Bortniczuk nie zagrał z Puszczą Niepołomice. „Złocisto-Krwiści” przegrali pod Krakowem 2:5.

SKRA Częstochowa
Maciej Mas rozegrał 90 minut w spotkaniu z ŁKS-em Łódź. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Michał Ozga zaliczył 90-minutowy występ przeciwko KKS-owi Kalisz. Suwalczanie wygrali 3:0.

Wissa Szczuczyn
Kamil Sakowicz (30 minut) i Bartosz Jurczak (siedem minut) wystąpili w starciu z Błonianką Błonie. Krystian Maciejuk nie pojawił się na placu gry. Szczuczynianie przegrali 0:3.

GKS Wikielec
Kacper Żarejko rozegrał 70 minut w spotkaniu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Drużyna z Wikielca przegrała na wyjeździe 1:3.