AktualnościZwycięski gol Mudrinskiego, czyli bilans wypożyczonych

Zwycięski gol Mudrinskiego, czyli bilans wypożyczonych

W pierwszy weekend grudniowy rywwalizację o ligowe punkty toczyły zespoły z poziomów centralnych. Jedynie Ognjen Mudrinski świętował zwycięstwo, którzy strzelił również zwycięskiego gola.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski (75 minut) strzelił zwycięskiego gola dla Mariboru w spotkaniu z NK Celje. Zespół Serba wygrał na wyjeździe 1:0.

Sabah FK
Juan Camara rozegrał 90 minut w starciu z Qarabachem. Jego drużyna doznała dotkliwej porażki aż 1:5.

Dila Gori
Luka Gugeszaszwili rozegrał całe spotkanie przeciwko Dinamo Baturmi. Zespół z Gori zremisował na wyjeździe 2:2.

Stal Mielec
Bez Mateusza Wyjadłowskiego i Konrada Wrzesińskiego mielczanie pokonali Wisłę Płock 2:1.

SKRA Częstochowa
Maciej Mas rozegrał 90 minut w spotkaniu z Resovią. Częstochowanie przegrali u siebie z zespołem z Podkarpacia 0:1.

Korona Kielce
Maciej Bortniczuk znalazł się poza kadrą na mecz z GKS-em Jastrzębie. Kielczanie wygrali na Śląsku 2:0.

Michał Ozga rozegrał 74 minuty przeciwko Olimpii Elbląg. Suwalczanie przegrali na wyjeździe 1:4.