AktualnościPAZDAN: W tym zespole jest jakość

PAZDAN: W tym zespole jest jakość

– Dziś mimo trudnego rywala i naporu Lechii potrafiliśmy zdobyć bramki, grać blisko siebie i rozstrzygnąć tę rywalizację na swoją korzyść. Wydaje mi się, że wcześniej trochę spadło nam morale po meczu z Legią. Wtedy powinniśmy przynajmniej zremisować, zrobić coś więcej – mówił defensor Jagiellonii Michał Pazdan po wygranym 2:1 meczu wyjazdowym z Lechią Gdańsk.

– Z kolei w starciu z Górnikiem Łęczna szybko stracony gol podciął nam skrzydła, a później staraliśmy się podnieść. Nie udało się, ale pomimo tego uważam, że ten zespół ma potencjał. Są momenty, że nie idzie, ale jak na zdrowy rozum popatrzy się na tą drużynę to widać jakość i potencjał, żeby grać o wyższe cele.

– Dziś pomimo trudnego rywala i naporu Lechii potrafiliśmy zdobyć bramki, grać blisko siebie i rozstrzygnąć tę rywalizację na swoją korzyść. Na pewno możemy żałować spotkań z Łęczną i Radomiakiem, bo jeśli chcemy się rozwijać, to takie potyczki powinniśmy wygrywać. Wtedy inaczej by wszyscy patrzyli na nasz dorobek. Życie jednak napisało inny scenariusz. Przed nami jeszcze jeden mecz i jestem przekonany, że zagramy dobrze – zakończył obrońca Jagi.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00