AktualnościJagiellonia x PROUDEST

Jagiellonia x PROUDEST

Jagiellonia Białystok przy współpracy z białostocką marką PROUDEST stworzyła nową kolekcję odzieży premium, która już pojawiła się w Jaga Fan Shopie. To wysokiej klasy streetwearowa linia ubrań, którą od dzisiaj można zakupić zarówno stacjonarnie jak i internetowo.

– Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców i przygotowaliśmy, wspólnie z białostocką marką PROUDEST, odzież premium, która powinna zadowolić nawet najbardziej wymagającego kibica. Jest to linia odzieży streetwearowej, wszystkie produkty wykonane są z najwyższej klasy materiałów, szyte są w Białymstoku, co było dla nas bardzo ważne przy podejmowaniu tej współpracy – mówił dyrektor marketingu Jagiellonii Białystok, Patryk Biryło.

– Przygotowaliśmy atrakcyjną promocję dotyczącą linii odzieży Jaga x PROUDEST dla naszych obecnych i przyszłych karnetowiczów. Osoby będące posiadaczami karnetu na rundę jesienną lub na rundę wiosenną sezonu 2021/2022 otrzymają od nas specjalny kod rabatowy, uprawniający do skorzystania z dwudziestoprocentowej zniżki na cały asortyment wchodzący w skład tej linii. Do promocji tego przedsięwzięcia zaangażował się Michał „Cira” Ciruk, znany białostocki raper, który w trzeciej części płyty Pocztówki z Miasta B. nie zapomniał również o naszym klubie i zawodnikach, którzy na przestrzeni lat z sukcesami reprezentowali żółto-czerwone barwy. Wkrótce poinformujemy także o niespodziance, którą przygotowaliśmy wraz z Michałem z okazji premiery jego płyty oraz rozpoczęcia współpracy pomiędzy klubem i marką PROUDEST – powiedział dyrektor Biryło.

Ważnym czynnikiem przy podejmowaniu współpracy był jej lokalny charakter. – Cieszymy się, że w tej kooperacji z marką PROUDEST oraz Michałem mogliśmy działać na naszym rynku i wykorzystać drzemiący w mieście potencjał. Mam nadzieję, że będzie to początek udanej współpracy, która zostanie odebrana pozytywnie przez kibiców – zakończył dyrektor Biryło.

O kilka słów poprosiliśmy również właścicieli naszego partnera, marki PROUDEST. – W imieniu polskiej marki odzieżowej PROUDEST, pragniemy wyrazić najszczersze podziękowania za wybór naszej oferty produktowej i obdarzenie nas zaufaniem. Jesteśmy dumni, że Polski Klub Sportowy z wieloletnią tradycją i licznymi osiągnięciami, jakim jest bez wątpienia Jagiellonia Białystok, zdecydował się na współpracę z nami. Ze swojej strony zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań, aby kolaboracja między naszymi brandami przebiegała pomyślnie i liczymy na długotrwałą oraz owocną współpracę. Z wyrazami szacunku, właściciele marki PROUDEST.

Każdy karnetowicz, który zdecyduje się na zakup odzieży z linii Jaga x PROUDEST otrzyma wcześniej wspomniany kod rabatowy na adres email, który widnieje w systemie biletowym. Promocja jest stała co oznacza, że każdy produkt z tej linii zakupiony w dowolnym momencie karnetowicz otrzymuje w obniżonej cenie. Kod rabatowy można wykorzystywać wielokrotnie. Karnetowicze z niższych cen będą mogli również skorzystać stacjonarnie, w Jaga Fan Shopie zlokalizowanym przy ul. Wrocławskiej 20 (Galeria Zielone Wzgórze).

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00