AktualnościZmiany w sztabie szkoleniowym Jagiellonii

Zmiany w sztabie szkoleniowym Jagiellonii

Wraz z objęciem przez Piotra Nowaka funkcji pierwszego trenera Jagiellonii Białystok zaszły również inne istotne zmiany w sztabie szkoleniowym Żółto-Czerwonych. Drużynę opuszczają dotychczasowy trener przygotowania motorycznego – Dawid Musiał i asystent trenera – Adrian Siemieniec. Z kolei Piotr Grzybko skupi się na pracy z bramkarzami klubowej akademii. Do sztabu szkoleniowego dołączyli asystent trenera – Marek Wasiluk, trener bramkarzy – Andrzej Olszewski oraz trener przygotowania fizycznego – Michał Adamczewski.

Marek Wasiluk to osoba doskonale znana wszystkim sympatykom Jagiellonii. Wychowanek Jagi w żółto-czerwonych barwach świętował brązowy i srebrny medal mistrzostw Polski, a od dwóch lat pracował w Akademii Piłkarskiej Jagiellonii, najpierw jako asystent trenera w roczniku 2006, a ostatnio także z powodzeniem jako główny opiekun rocznika 2007.

Sylwetka Andrzeja Olszewskiego również jest świetnie kojarzona na Podlasiu. Były bramkarz naszego klubu ostatnio pracował w akademii Jagiellonii, odpowiadając za szkolenie młodych golkiperów Żółto-Czerwonych. Od dziś będzie zajmował się pracą z bramkarzami pierwszego zespołu.

Do sztabu Piotra Nowaka dołączy też Michał Adamczewski, który będzie pełnił funkcję trenera od przygotowania fizycznego. Adamczewski miał okazję już współpracować z naszym obecnym pierwszym szkoleniowcem podczas pobytu w gdańskiej Lechii.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00