AktualnościBida coraz bliżej powrotu na boisko

Bida coraz bliżej powrotu na boisko

W kadrze na zgrupowanie w tureckim Belek zabrakło Bartka Bidy. Nasz zawodnik walczy o jak najszybszy powrót do zdrowia. Rehabilitacja przebiega zgodnie z planem, dlatego wszyscy mamy nadzieję, że „Bidka” doleci na zgrupowanie jak tylko dostanie zielone światło od sztabu medycznego naszego klubu.

– Powodem braku Bartka na liście wyjazdowej na zgrupowanie jest kontuzja, której doznał w ostatnim meczu z Rakowem Częstochowa. Na szczęście jesteśmy już na ostatnim etapie rehabilitacji. Mimo to uznaliśmy, że lepiej będzie jeśli Bartek zostanie w tym okresie z nami i tutaj wyleczy się do końca, co być może doprowadzi do tego, że będzie mógł dołączyć do zespołu w Turcji – mówi Krzysztof Koryszewski, klubowy lekarz.

– Trochę szkoda, ale w pełni rozumiem założenia sztabu szkoleniowego i medycznego. Pocieszam się tym, że czuję, że to już prawie koniec rehabilitacji i że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to nie powinienem stracić dużo z tego ważnego czasu jakim są zimowe przygotowania i uda mi się także dolecieć do Belek – dodaje Bartosz Bida.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00