AktualnościKomunikat dotyczący sprzedaży karnetów na rundę wiosenną sezonu 2021/2022

Komunikat dotyczący sprzedaży karnetów na rundę wiosenną sezonu 2021/2022

Drodzy Kibice! Już dzisiaj (13.01), o godz. 13:00, rozpoczęła się sprzedaż karnetów na mecze Jagiellonii Białystok w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022 PKO BP Ekstraklasy. Karnety obowiązują na domowe mecze Żółto-Czerwonych rozgrywane w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Sprzedaż potrwa do 28 lutego, a do 17 stycznia do godz. 12:00 karnetowicze z poprzedniej rundy mają rezerwację miejsc wykupionych w rundzie jesiennej.

Podczas meczów Jagiellonii na Stadionie Miejskim w Białymstoku Kibice mogą zająć do 30% ogółu miejsc na trybunach. Osoby, której jeszcze nie dokonały rejestracji w obowiązującym od początku tego sezonu systemie sprzedaży biletów i karnetów mogą jej dokonać pod adresem bilety.jagiellonia.pl

Poniżej opisujemy najważniejsze zmiany i nowości dotyczące sprzedaży karnetów na rundę wiosenną sezonu 2021/22:

  1. Strefa VIP obecnie obejmuje sektory 1, 2, 3, 4, 33, 34, 35, 36.
  2. Strefa Supervip została włączona w strefę VIP. Wobec tego zmianie uległy ceny za dawną strefę Supervip. Obecnie w strefie VIP obowiązują dwa warianty cenowe – jeden bez zapewnionego cateringu (VIP), a drugi z zapewnionym cateringiem (Supervip). W skład cateringu, który jest w cenie Supervip, wchodzi jedzenie, napoje oraz niskoprocentowe alkohole.
  3. Została utworzona nowa strefa restauracyjna w czerwonej strefie.
  4. Dane użytkownika zarejestrowanego w poprzednim systemie sprzedaży biletów i karnetów zostały przeniesione do nowego systemu, obowiązującego od początku trwającego sezonu.
  5. Aktywacji konta, jeśli nie dokonało się tego przy zakupie karnetu na rundę jesienną sezonu 2021/2022, należy dokonać klikając w przycisk „załóż konto”, a następnie podając swój pesel oraz wymagane dane przez system.
  6. Punkty z programu Jaga Benefit zgromadzone podczas poprzedniej rundy zostały dopisane do konta każdego użytkownika. Można je wykorzystać do obniżki ceny karnetu podczas jego zakupu.
  7. Sprzedaż karnetów rozpoczęła się 13 stycznia (godz. 13:00), potrwa do 28 lutego. Do 17 stycznia do godz. 12:00 karnetowicze z poprzedniej rundy mają rezerwację miejsc wykupionych w rundzie jesiennej.
  8. Obecny system daje możliwość dynamicznego wyłączania miejsc po wybraniu krzesełka. Kolejną możliwością jest również wybranie kilku miejsc w jednej transakcji i zakupu miejsc obok siebie. W przypadku otwarcia 100% pojemności rezerwujący mają gwarancję, że nikt nie kupi biletu lub karnetu w obrębie wybranych miejsc.
  9. W przypadku powrotu do możliwości sprzedaży karnetów w obrębie całego stadionu powrócimy do rezerwacji miejsc z ostatniej rundy przed pandemią, czyli rundy wiosennej sezonu 2019/20.
  10. Karnet można kupić w następujących miejscach: Jaga Fan Shop (Galeria Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20), sklep Cescom (ul. Kręta 14), sklep ITONER (ul. św. Mikołaja 1/lokal 3), saloniki Kolportera oraz przez serwis bilety.jagiellonia.pl

Bardzo cieszymy się, że od początku nowej rundy będziemy mogli spotkać się z Wami na stadionie. Wasz doping i okazywane wsparcie są dla nas bezcenne. Pragniemy poinformować, że dołożymy wszelkich starań, aby spotkania nadchodzącej rundy odbyły się w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami przy Słonecznej. Do zobaczenia!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00