AktualnościRemont łazienki w Ośrodku Kibice Razem

Remont łazienki w Ośrodku Kibice Razem

Miło nam zakomunikować, że zakończył się, we współpracy z firmami Benmar oraz MOD-MAX, remont łazienki znajdującej się w budynku Zarządu Mienia Komunalnego przy ul. Cieszyńskiej 7 w Białymstoku, gdzie zlokalizowany jest ośrodek Kibice Razem.

Remont miał na celu przystosowanie pomieszczenia sanitarnego do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich, zrzeszonych w Białostockim Klubie Kibiców Niepełnosprawnych.

BKKN to białostockie stowarzyszenie, którego członkowie kibicują podlaskim sportowcom i drużynom pomimo przeszkód i trudności związanych z niepełnosprawnością. Są obecni na domowych meczach Jagiellonii Białystok, podążają również za Żółto-Czerwonymi na wyjazdowe starcia. Ich niezłomność oraz pogoda ducha jest inspiracją dla wielu ludzi, a okazywany charakter może być drogowskazem dla innych. Postawa członków BKKN została w tym roku doceniona przez internautów oraz kapitułę Podlaskiej Marki, w ramach której stowarzyszenie zwyciężyło w kategorii Społeczeństwo.

Remont łazienki w ośrodku Kibice Razem, rozpoczęty z inicjatywy Jagiellonii Białystok, miał na celu umożliwienie członkom BKKN swobodnego korzystania z tego pomieszczenia. W prace zaangażowały się dwie firmy działające na terenie naszego województwa – Benmar, dostawca materiałów, oraz MOD-MAX, bezpośredni wykonawca prac remontowych. Relację z remontu ośrodka można zobaczyć w załączonym w tekście materiale wideo oraz na profilach Żółto-Czerwonych w social mediach.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00