AktualnościBartosz Kwiecień odchodzi z Jagiellonii

Bartosz Kwiecień odchodzi z Jagiellonii

Bartosz Kwiecień rozwiązał za porozumieniem stron umowę z Jagiellonią Białystok. Wicemistrz Polski z sezonu 2017/2018 rozegrał w naszym klubie 86 oficjalnych spotkań, w których zdobył pięć bramek i zaliczył jedną asystę.

Bartek Kwiecień dołączył do naszego klubu latem 2017 roku. Już w pierwszym sezonie w żółto-czerwonych barwach zapisał w swoim dorobku największy sukces w dotychczasowej karierze – srebrny medal mistrzostw Polski, będąc ważnym zawodnikiem w talii trenera Ireneusza Mamrota.

W kolejnej kampanii (2018/2019) reprezentował Jagę także na arenie międzynarodowej, w eliminacjach Ligi Europy. Z ekipą Żółto-Czerwonych w tym samym sezonie dotarł również do finału Pucharu Polski, w którym nasz zespół musiał uznać wyższość Lechii Gdańsk.

W rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 przebywał na wypożyczeniu w pierwszoligowej Arce Gdynia, po czym wrócił do białostockiego klubu. W naszych barwach występował jeszcze pod wodzą trenerów Iwajło Petewa, Bogdana Zająca, Rafała Grzyba i ponownie Ireneusza Mamrota. W rundzie jesiennej obecnej kampanii uzbierał łącznie siedem oficjalnych spotkań. Ostatecznie jego licznik zatrzymał się na 86 meczach w koszulce z jotką na piersi.

Nowy szkoleniowiec Jagiellonii, Piotr Nowak, nie zdecydował się na umieszczenie Bartka w kadrze na trwający obóz przygotowawczy w tureckim Belek. Ostatecznie Kwiecień rozwiązał za porozumieniem stron umowę obowiązującą z naszym klubem.

Bartek, dziękujemy za grę i sukcesy w Jagiellonii! Życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00