AktualnościCzas na ostatni sparing w Belek

Czas na ostatni sparing w Belek

W czwartek o godzinie 13 czasu polskiego (15 czasu tureckiego) Jagiellonia rozegra ostatni sparing podczas zgrupowania w Belek. Rywalem „Żółto-Czerwonych” będzie duński zespół Vejle BK. Przeprowadzimy relację radiową z tego spotkania.

„Żółto-Czerwoni” potyczką z Duńczykami zakończą 18-dniowe zgrupowanie w tureckim Belek. Będzie to jednocześnie ostatni sprawdzian białostockiej drużyny przed inauguracją zmagań ligowych w rundzie wiosennej. Trener Piotr Nowak, poza kontuzją Israela Puerto, który jest już po zabiegu, nie ma większych problemów kadrowych wynikających z urazów.

Będzie to czwarty sparing Jagiellonii w Belek. W dotychczas rozegranych trzech potyczkach piłkarze Jagi zremisowali z azerskim Sumqayit 0:0, pokonali węgierski Siofok FK 3:0, a ostatnio w dość kontrowersyjnych okolicznościach zremisowali z Mladostią Lucani 1:1.

Ostatni rywal Jagiellonii – Vejle BK – to jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Danii, który ma na swoim koncie pięć tytułów mistrzowskich, trzy wicemistrzowskie, sześciokrotnie zdobywał Puchar Danii, a raz dotarł do jego finału.

JagaTV przeprowadzi transmisję radiową z tego spotkania. Zaczynamy o godzinie 13 czasu polskiego! Zachęcamy do słuchania.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00