AktualnościBida: Wynik jest niezadowalający

Bida: Wynik jest niezadowalający

– Cieszę się z asysty, jest to dla mnie ważne. Jeżeli chodzi o wynik to z pewnością jest niezadowalający – powiedział zawodnik Jagiellonii Białystok, Bartosz Bida, po piątkowym (04.02) zakończonym porażką 1:2 wyjazdowym meczu 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, którym Żółto-Czerwoni zainaugurowali rundę wiosenną zmagań.

– Jeżeli chodzi o mnie to z pewnością mogłem być więcej pod grą, brakowało mi trochę piłki. Można powiedzieć, że po asyście nieco przygasłem, aczkolwiek szukałem sytuacji. Niestety, nie udało nam się wygrać, ale nie ma co się załamywać. To pierwszy mecz w tej rundzie i uważam, że jeszcze pokażemy, że to co się dzisiaj stało było przypadkiem – mówił „Bidka”.

– Nie ma co mówić o rzutach karnych dla rywali. Powinniśmy stąd wyjechać z wynikiem 6:2, wówczas nikt nie miałby pretensji. Trzeba skupić się na sobie, a nie na tym co robi sędzia. Te dwa karne nie musiały zadecydować o naszej przegranej, ponieważ stworzyliśmy sobie mnóstwo okazji – stwierdził Bartek.

– Nie wiem, czy dzisiejszy występ może być kryterium tego, czy zbliżyłem się do wyjściowej jedenastki na mecz w Zabrzu. Kogo trener by nie wystawił każdy z nas da z siebie wszystko. Jeżeli potrzebuje nas na 30 minut, to musimy w ciągu ich wykonać naszą pracę. Jeśli trener zdecyduje o tym, że wychodzę w pierwszym składzie zrobię wszystko, żeby od początku grać jak najlepiej – zakończył.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00