AktualnościStartuje Fantasy Ekstraklasa

Startuje Fantasy Ekstraklasa

W piątek startuje runda wiosenna w PKO BP Ekstraklasie. Wraz z nim rusza tradycyjna zabawa – Fantasy Ekstraklasa. Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie, a także w rywalizacji w jagiellońskiej lidze.

To największy tego typu piłkarski konkurs w Polsce, a gra stała się już nieodłącznym elementem rozgrywek. W Fantasy Ekstraklasę grają najzagorzalsi sympatycy ekstraklasowych drużyn, ci oglądający naszą ligę nieregularnie, ale także dziennikarze i piłkarze.

Serwis Fantasy Ekstraklasa dostępny jest pod adresem fantasy.ekstraklasa.org. Runda wiosenna PKO Ekstraklasy rozpoczyna się 4 lutego i już dzisiaj piłkarscy kibice mogą sprawdzać się w roli menadżerów. Tworzyć własne jedenastki i rywalizować z przyjaciółmi oraz kibicami tej samej ligowej drużyny. Na najlepszych menedżerów czekają atrakcyjne nagrody.

Każdy z użytkowników układa własny skład złożony z zawodników PKO Ekstraklasy. W drużynie musi znajdować się 15 piłkarzy. Do zadań trenera należy również wyznaczenie kapitana, a także późniejsze dokonywanie transferów. Piłkarze punktują m.in. za gole, asysty, wygrane mecze, występ w pierwszym składzie czy zachowanie czystego konta (bramkarze i obrońcy). Zawodnicy otrzymują ujemne punkty za otrzymane kartki, niewykorzystanie rzutu karnego, czy strzelenie gola samobójczego.

Jagiellonia Białystok przygotowała własną ligę Fantasy Ekstraklasa. Kod naszej ligi: 56B9FB58. Przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody – Koszulkę z podpisami drużyny, piłkę oraz szalik podpisane przez całą drużyną, a także zestawy upominków.

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00