AktualnościWysoka wygrana rezerw w sparingu

Wysoka wygrana rezerw w sparingu

Jagiellonia II Białystok kontynuuje przygotowania do wiosennej części sezonu III ligi, grupy I. Podopieczni Adriana Siemieńca rozbili w miniony weekend IV-ligowy KS Wasilków 7:0.

W sobotnim starciu w szeregach Żółto-Czerwonych błysnęła młodzież, a przede wszystkim Michał Samborski, autor czterech trafień dla Jagi. Jedno trafienie dorzucił też jego rówieśnik z rocznika 2004 – Michał Mościcki, a pozostałe dwie bramki były autorstwa o dwa lata starszego kolegi z drużyny – Aleksandra Stawiarza. Wszystkie gole padły w drugiej połowie rywalizacji.

– Jestem zadowolony z tego, co prezentujemy na tym etapie przygotowań. Jest jeszcze trochę czasu do wznowienia ligi oraz kilka elementów, które możemy poprawić, podchodzimy do tego spokojnie. Temat wzmocnienia naszej drużyny nie jest zamknięty, ale nie jest tak, że szukamy kogoś na siłę. Bazujemy na kadrze opartej na młodych zawodnikach i w nich wierzymy – mówi Adrian SIemieniec, trener jagiellońskich rezerw.

– Pierwsze wrażenie po przepracowanych tygodniach z rezerwami jest jak najbardziej pozytywne. Pracuję z młodymi ludźmi, którzy ambitnie i sumiennie podchodzą do swoich obowiązków. Nie mam absolutnie nic do zarzucenia – dodaje.

Jagiellonia II Białystok po rundzie jesiennej zajmuje 13. pozycję w III lidze, gr. I. Piłkarską wiosnę Żółto-Czerwoni zainaugurują w drugim tygodniu marca wyjazdowym spotkaniem z Wissą Szczuczyn.

W najbliższą sobotę, 12 lutego, rezerwy Jagi zmierzą się przy Elewatorskiej w meczu kontrolnym z II-ligowymi Wigrami Suwałki. Początek tej rywalizacji zaplanowany jest na godzinę 12:30. Z tego spotkania JagaTV przeprowadzi transmisję w serwisie YouTube. Zapraszamy do oglądania.

Jagiellonia II Białystok – KS Wasilków 7:0 (0:0).
Bramki: Samborski – cztery, Stawiarz – dwie, Mościcki

Jagiellonia II (I połowa): Abramowicz – Płoszkiewicz, Dyszy, Czerech, Wasilewski, Wiktoruk, Bayer, Huczko, Twarowski, Zyśk, Faberski.

Jagiellonia II (II połowa): Dziekoński – Pankiewicz, Majsterek, Bernatowicz, Jarmołowicz, Żabiuk, Mościcki, Głowicki, Surzyn, Samborski, Stawiarz

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00